Dřevěné postele – základ zdravého spánku

Dřevěné posteleV poslední době zažívají dřevěné postele ohromný boom. Jak je to možné? Alergie – to je ten důvod a také nadčasový vzhled a velká trvanlivost. Co se týče alergií, množství dráždivých látek číhají na nás nejen ve venkovním prostředí, ale i přímo v našich domovech. A pokud toužíte po čistě přírodní atmosféře – masivní postele by neměly ve vaší ložnice rozhodně chybět. Proč nevyužít potenciál zdravotně nezávadného čistého dřevěného masivu a nezařídit si jim ložnici? Základem zdraví je plnohodnotný spánek. Na jeho kvalitě se podílí nejen charakter postele, ale i materiál, ze kterého je vyrobena. Vyhýbat bychom se měli levným materiálům plným chemikálií a naopak, sahat po čisté přírodě.

Dřevěné postele od Seart – záruka vysoké kvality

Ložnice a postele vyrobené z přírodního dřeva nám vydrží dlouho, ale je nutné na jejich ochranu použít oleje či laky na dřevo, někteří výrobci dbají na jejich ekologickou nezávadnost. Proto nahrazují syntetické laky přírodními alternativami, například včelím voskem, který je stejně přirozený jako samotné dřevo. Na rozdíl od dřevotřísky nejsou navíc v základním materiálu postelí z masivu používané žádná lepidla, proto se do ovzduší neuvolňují žádné agresivní látky. Z masivního dřeva ošetřeného ekologickými prostředky se prostě nemají jaké.

Levné postele do vaší ložnice

V současné době se dají sehnat levné postele z masivu. Není nutné vyluxovat celou vkladní knížku, abyste si mohli dopřát zdravý spánek. Postele z masivu jsou tím nejideálnějším zařízením ložnice pro všechny alergiky, ale i pro ostatní uživatele, kteří chtějí spát v opravdu bezpečném prostředí. Masivní postele snižují riziko výskytu mikroorganismů v úložných prostorech. Dřevěné postele dýchají z každé strany, což spolu s nožičkami a více otvory v úložném prostoru prakticky znemožní výskyt jakýchkoliv mikroorganismů.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

14 − 8 =