Bílá je nadčasová. Vyberte bílé šatní skříně!

Sháníte šatní skříně bílé? Bílý nábytek je stále v kurzu a naše nabídka nejen šatních skříní vás rozhodně nezklame. Bojujete s každým centimetrem? Tak se nebojte umístit šatní skříň do předsíně. Předsíň je vstupní brána bytu a její zařízení mnohé napoví o majitelích domu. Zařídit vkusně a prakticky malý byt není vždy jednoduché a šatní skříně bílé hrají zde významnou roli. Zejména v panelákových bytech nebývá využitý prostor v chodbě. Ideální řešení je vestavěná skříň s posuvnými dveřmi. Při výběru vyplní dveří a rámu je nutné brát v úvahu světelné poměry. A pokud se rozhodnete pro zrcadlo, rozumné je vybrat obyčejné stříbrné zrcadlo, které opticky rozjasní prostor. Originální vzhled dodají šatní skříni bílé světelné rampy s bodovými světly.

Bílé šatní skříně na T-nábytek.cz

Bílé šatní skříně na T-nábytek.cz

Šatní skříně bílé – efektní a praktický prvek

Šťastní lidé, kteří vlastní šatník, jehož součástí je zrcadlo, světlo a větrání. Ideální prostora na uložení všech vašich málo používaných věcí a oblečení. Částečně vyřeší problém s uskladněním věcí i šatní skříně bílé. Pokud je skříň prostorově a ergonomicky dobře navržená a nezabírá zbytečně místo, je to pro vás výhra. Klasická skříň je pouhá obří krabice, která zabírá hodně místa a neposkytne tolik potřebný úložný prostor. Šatní skříně bílé jsou kombinované a díky důmyslnému systému polic, zásuvek, tyčí a drátěných košů nabízí přehledné uspořádání oděvů a dalších věcí.

Víte, kde sehnat moderní skříň na míru?

Šatní skříně bílé budou slušet vaší ložnici

Ano, šatní skříně bílé budou slušet vaší ložnici nebo také obývacímu pokoji. Volně stojící šatní skříně mají tu výhodu, že je můžete kdykoliv dle potřeby přemístit, což u vestavěných skříní vyrobených na zakázku nejde. Šatní skříně bílé je možné si také nechat vyrobit na zakázku, a díku tomu ji můžete umístit do podkroví, úzké chodby nebo výklenku na chodbě. Šatní skříně mnohdy slouží v malých bytech i jako předěl pokoje.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen − four =