Fotografie: kuchyně na míru

Investujte do kuchyně na míru. Vyplatí se vám to

Pokud vám původní kuchyňská linka nevyhovuje ani po designové, ani po funkční stránce, potom je na čase pustit se do kompletní rekonstrukce. Zapomeňte na tradiční sektorové řešení, které sice neurazí, ale ani nenadchne. Investujte do projektu na míru, který vyhoví vašim potřebám a požadavkům.

I když si to možná neuvědomujete, kuchyň představuje společenskou místnost, zejména pokud je propojená s obývacím pokojem. Vzhled jako takový tedy hraje velice důležitou roli. Jestliže vás čeká kompletní rekonstrukce bytu, dávejte si pozor na to, abyste jednotlivé prvky dokonale sladili. Přece jen, moderní kožená sedačka by vypadala kýčovitě k tradiční a honosně zdobené kuchyňské lince. Kuchyně na míru jsou navíc i praktické.

Důležitá je spolupráce zákazníka s výrobcem

Vzhledem k tomu, že rekonstrukce bytu by měla přispět ke komfortu bydlení, důležité je, abyste prozradili svá přání. Výrobce pak posoudí vaše individuální potřeby a vytvoří návrhy na míru, které skutečně maximálně využijí prostor. Velkou výhodou je, že při realizaci na zakázku si zvolíte vlastní rozměr i tvar.

Stejně jako u rekonstrukce koupelny, tak i v kuchyni je nezbytné, aby vám výrobce připravil vizualizaci. Uděláte si tak reálnou představu o tom, jak bude výsledek vypadat. Ještě před zahájením prací můžete říct, co se vám líbí a nelíbí.

Jaký styl preferujete?

Pokud jde o výrobu dokonalé kuchyně na míru, vybrat si můžete z několika různých stylů. Záleží na tom, v jakém duchu se nese celý interiér. Preferujete elegantní až moderní design, nebo chcete do interiéru vnést spíše rustikální atmosféru?

Jste například z Ostravy a máte zájem o kuchyňskou linku? Jednou ze společností, v jejichž kompetenci jsou kuchyně na míru v Ostravě je MATTES PLUS s.r.o. s dlouholetými zkušenostmi v této oblasti. V portfoliu služeb má i rekonstrukce bytového jádra, případně koupelny.