Dřevěný nábytek, který má styl – vyzkoušejte!

Dřevěný nábytekDřevěný nábytek má nadčasový vzhled a je ideální jak z estetického tak i ze zdravotního hlediska. Je nádherný a příjemný na dotek. Masivní dřevo není zhotoveno z nějakých lepidel. Dřevo z masivu rozlišujeme na měkké a tvrdé. Měkké jsou jehličnany, tvrdé jsou definovány jako listnaté stromy. Přesto se stává, že některé tvrdé dřevo je měkčí než jiné jehličnany. Tvrdé dřeviny jsou ideální na výrobu podlahových krytin, nábytku, skříní a jsou typické svou osobitou vůní. Nábytek z masivu je ohromně pevný a vydrží dlouhá léta. Kvalitní dubové dřevo se díky své pružnosti a pevnosti, používá k výrobě různých skříní, zábradlí, dveří atd. Vzácné olšové dřevo se využívá v prostorách s velkou vlhkostí, kde ztuhne a zpevní. Světlý borovicový masiv je velmi pevný, odolný vůči vodě, pružný a má výrazné letokruhy. A pokud chcete, aby vám dřevěný nábytek vydržel, co nejdéle, tak musíte dbát na pravidelnou údržbu. Vhodné čisticí prostředky, které nábytek impregnují, obsahují včelí vosk.

Kvalitní dřevěný nábytek vyberte zde!

Výrobce dřevěného nábytku – Nábytek Mirek

komoda-z-dubu-puertoZajímáte se o nábytek vyrobený z borovicového masivu? Nebo lépe do vašeho interiéru zapadne moderna vyrobená z kvalitního a tvrdého březového dřeva? Případně toužíte po dubovém nábytku v nádherném minimalistickém designu? Líbí se vám rustikální kousky či provensálský styl? Výběr materiálů a designů je opravdu velký. A pokud preferujete kvalitu za rozumnou cenu, tak se vám vyplatí navštívit portál nabytekmirek.cz. Tento výrobce dřevěného nábytku je na trhu více než 20 let a nabízí 15 kolekcí masivního nábytku. Garance vysoké kvality! Unikátní design se snoubí s precizně odvedenou prací s ohledem na každý detail! 15 000 spokojených klientů hovoří za vše. A pokud vám nebudou vyhovovat rozměry vybrané kolekce, firma vám je ráda upraví na míru. Zkušenosti a praxe jsou zárukou kvality a tento výrobce vám tyto zkušenosti nabízí. Nábytek vyrábějí vždy z toho nejkvalitnějšího dřeva s ohledem na stabilitu a pevnost. Motto rodinného podniku je: „ Maximální spokojenost zákazníka.“

Originální nábytek ze dřeva

provensalska-komoda-do-lozniceNábytek ze dřeva je sice dražší, ale investice do vysoké kvality se vždy vyplatí. Boom zaznamenal dubový nábytek. Má vzhled zlatavého medu a těší se po staletí pověsti odolného materiálu, který se používá nejen na výrobu nábytku, ale také na výrobu nářadí jako jsou sekery, lopaty … Dubové dřevo je preferováno, pokud se klade důraz na odolnost. Proto když si člověk vybere dub, má zaručenou dlouholetou životnost. Při zařizování místnosti dubovým nábytkem vyvstává otázka konstrukce. Může se vám stát, že vás v mnoha obchodech s nábytkem prodejci zavalí množstvím informací, které vám v konečném důsledku nic neřeknou. A proto se raději obracejte na profesionály ve svém oboru – Nábytek Mirek.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

three × 2 =