Černé šatní skříně vytvoří tajemnou atmosféru

Šatní skříně na šaty vedle manželské postele se stávají dominantou ložnice. Pokud máte ve svém hledáčku černé šatní skříně, tak jste na tom správném místě. Než se rozhodnete pro samotnou objednávku, je nutné si uvědomit, jaké oblečení a věci budete do šatní skříně ukládat a v jakém množství. Nejedná se o levnou záležitost, a zjištění, že nám do šatní skříně nevejde to či ono by bylo nepříjemné. Možností je opravdu hodně stejně jako barev, pokud se vám černé šatní skříně nelíbí. Ovšem černá barva je nejen elegantní, ale také tajemná a pomáhá nám se neuzavírat do sebe a neztratit se tak v hektickém světě.

Černá šatní skříň na T-nábytek.cz

Černá šatní skříň na T-nábytek.cz

 

Efektní a stylový nábytek! Černé šatní skříně

O černé šatní skříně je stále velký zájem, díky její praktičnosti, zejména co se údržby týče. Doporučené řešení do menších pokojů jsou šatní skříně s posuvnými dveřmi. Takové černé šatní skříně mohou stát kdekoliv a nebude problém s otevíráním dveří jako u klasických šatních skříní. Posuvné dveře mají plynulý a tichý chod, neboť jsou zavěšeny v kolejničkách. Úsporu prostoru v ložnici, předsíni či v jiném pokoji přinese i zrcadlo, které bývá součástí černé šatní skříně.

Černé šatní skříně ve vysoké kvalitě

Líbí se vám černé šatní skříně? Tak neváhejte s objednávkou – vysoká kvalita za prima cenu. Černé šatní skříně se taky podle individuálních požadavků vyrábějí na míru, ale to si musíte připlatit. Na výrobu šatních skříní se nejčastěji používá laminovaná dřevotříska nebo dýhované dřevotřískové desky, doplněné o fototapety a vzorované fólie. Působivým estetickým prvkem jsou skládací harmonikové dveře v různém provedení a pravidelné členění tabulí – zrcadlo, sklo nebo kombinace materiálů. Nevíte si s výběrem černé šatní skříně rady? Nebojte se poradit s prodejcem nebo pracovníkem firmy, která pro vás bude vestavěnou šatní skříň vyrábět.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × three =