Jak si doma udělat kávu z celého světa a ušetřit za její nákupy?

Češi v posledních letech zjišťují, že pití kávy nemusí být jen fádní záležitostí, jako tomu bylo dříve. Zkoušejí nové varianty, ale také dávají přednost kvalitě před cenou. Je skvělé, že se dnes dá ve vybraných obchodech zakoupit výtečná káva z prakticky všech oblastí, kde se vyrábí.

čerstvá káva

Příkladem takovéhoto obchodu je Monro. Společnost funguje nejen jako prodejce, ale také dovozce a pražírna, dokonce má v Brně klasickou kamennou pobočku, kam můžete kdykoliv během otevírací doby zajít ochutnat z vybraných druhů kávových nápojů.

Zmíněná firma se soustředí na čerstvost. Proto kávu dováží z jednotlivých zemích ještě nenamletou. Tím se udrží její maximální čerstvost. Teprve u nás ji pak zpracovává a praží, takže k vám domů se může dostat v nejlepším stavu. Pak už záleží jen na vás, jak s ní naložíte.

Předplatné na kávu

Nyní má Monro zajímavé akce, díky nimž vás káva arabica z různých koutů světa může vyjít velmi výhodně. Za předplatné káva jen díky snížení dopravného vyjde o stovky korun ročně levněji, nemluvě o samotných cenách za produkt, které jsou při pravidelném odběru pro zákazníky atraktivnější. Sami si přitom můžete navolit konkrétní odrůdy a varianty kávy, případně výběr ponechte na specialistech z kavárny, kteří vám navolí to nejlepší, co momentálně mají k dispozici.

Dárkové poukazy

Kromě předplatného aktuálně běží také služba dárkový poukaz káva. Poukazy jsou až do hodnoty 1000 Kč, přičemž je při objednávce můžete libovolně kombinovat do vámi požadované výše. Dají se použít třeba jako originální dárky pro příbuzné a kamarády, pakliže je pití kávy rovněž jejich oblíbeným koníčkem. Jistě rádi ocení, že mohou ochutnat jiné varianty, než jaké jsou běžně dostupné v klasických obchodech. V těch ostatně nabídka většinou není příliš rozmanitá. Napravit se to snaží právě moderní společnosti, k nimž se bezesporu Monro řadí. Na jejích webových stránkách najdete detailní informace o druzích káv, které k nám dováží, praží a prodává.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − 12 =