Jaká vrata se dají použít u garáží rodinných domů?

Je velkou výhodou, pokud na pozemku u svého rodinného domu máte vlastní garáž. Není pak zapotřebí neustále řešit parkování na veřejném prostoru, kde navíc hrozí, že vám nějaký vandal vůz poškodí. Abyste však automobil a další motorová vozidla měli i na svém pozemku v bezpečí, je nutné se zaměřit na výběr garážových vrat. Možností je dnes celá řada.

Levné řešení

Pakliže vás nejvíce zajímá finanční hledisko, asi nejlepší variantou jsou rolovací garážová vrata. Jejich pořizovací cena je oproti ostatním druhům nejnižší. Nevýhodou však je například kratší životnost a větší poruchovost, ale rovněž i horší izolační vlastnosti, což může být na škodu v případě, kdy máte vytápěnou místnost.

Kvalita a praktičnost

Dáváte-li před cenou přednost spíše kvalitnímu řešení, které vás plně uspokojí i z hlediska funkčnosti, pak se asi nejvíce pro rodinné domy hodí moderní sekční garážová vrata. Ta totiž velmi dobře izolují, díky čemuž se hodí pro vytápěné místnosti. Navíc jsou vysoce odolná vůči poškození, mají dlouhou životnost. Majetek, který uvnitř garáže uschováte, bude maximálně zabezpečený. Negativem může být vyšší pořizovací cena. Proto je vhodné se obrátit na dobrého prodejce. Za zmínku v tomto ohledu jistě stojí sekční garážová vrata Kružík, jež se dají pořídit za rozumné ceny.

Velká garáž

Řešením pro místnosti větších rozměrů mohou být dvoukřídlá garážová vrata. Vybrané varianty mají dokonce klasický vstup, díky němuž při vstupu zvenčí není zapotřebí otevírat obě křídla.

Garážová vrata dnes vyrábí a prodává v tuzemsku celá řada společností. Při výběru je dobré si všímat nejen ceny a kvality, ale také například i toho, jaké dodací lhůty vám prodejci nabízejí, případně zda je v celkové ceně zahnuta i doprava a montáž. Firmy působí po celé ČR, takže najít kupříkladu garážová vrata Ostrava není žádným problémem.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − 18 =