Máte vlastní zdroj vody a chcete ušetřit? Pořiďte si domácí vodárnu

Domácí vodárna je zařízení, které slouží k distribuci vody z vlastního zdroje, typicky z vrtu nebo ze studny. Nejčastěji jsou domácí vodárny pořizovány tam, kde není možné připojení k vodovodnímu řadu, ale čím dál častěji jsou využívány také v rodinných domech nebo na chatách s velkou spotřebou vody.

Domácí-vodárna je čím dál častěji realizovanou investicí. Je cenově dostupná a umožňuje snadno, efektivně a ekonomicky čerpat vodu z vlastního zdroje. Díky domácí vodárně můžete například zalévat zahradu, napouštět bazén, sprchovat se, nebo splachovat WC opravdu levně. Stačí si jen vybrat konkrétní produkt, který bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám.

Vodárny využívají k čerpání čerpadla různých konstrukcí, z hlediska dlouhodobého a bezobslužného provozu je výhodnější si pořídit vodárnu s ponorným celonerezovým čerpadlem. Nabídka těchto produktů je dnes velmi široká, a proto výběr konkrétní vodárny nebývá jednoduchý. V případě, že si nejste jisti, dle jakých parametrů vybírat, oslovte raději společnost, která se danou problematikou přímo zabývá.

Domácí vodárny EcoSmart

Pokud si chcete vybrat domácí vodárnu sami, a přitom nešlápnout vedle, doporučujeme například produkty značky EcoSmart. Domácí-vodárny EcoSmart jsou rozděleny dle jednoduchého klíče, a tak pro výběr konkrétního produktu stačí pouze vědět, z jak hlubokého vrtu budete vodu čerpat a kolik osob je třeba zásobit vodou, popřípadě počet koupelen.

Všechny vodárny značky EcoSmart jsou plně automatické a zákazníci u nich oceňují jejich tichý chod, takže není nutné vodárnu umisťovat do garáže nebo do sklepa. Vodárny jsou vybaveny frekvenčním měničem EcoPower, který řídí otáčky čerpadla a zajišťuje konstantní tlak i při proměnlivém průtoku. Zaujaly vás domácí vodárny EcoSmart? Více informací naleznete na webových stránkách www.eco-smart.cz.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five + thirteen =