Jak si na jaře vymalovat kuchyň

Kuchyně je dnes nejvíce vytíženou místností v rámci společně stráveného času rodiny. Děti baví nejen slavnostní pečení o Vánocích či Velikonocích, ale zapojují se do vaření i během víkendů, kdy si mohou užít vzácné chvíle s rodiči či prarodiči. Díky takovému využití je také kuchyni potřeba udržovat čistou a přehlednou. Po zimě je vhodné věnovat se pro udržení hygieny jejímu malování i případnému přesunu nábytku, dle odrůstání dětí. Na odborné práce je lepší využít služeb profesionálních malířů pokojů, kteří pracují efektivně a odstraní lehce starší nátěr či tapetu.

Otázka barev v kuchyni je dnes velmi diskutovaná, obecně se doporučují teplejší odstíny barev červených a krémových odstínů pro zvýšení chuti a vytvoření pohody v místnosti. Naopak modré a zelené barvy chuť na jídlo ztlumí. Záleží na Vašem vkusu, jakým tónem si necháte kuchyni vymalovat, rozhodněte se také podle velikosti prostoru i ostatního zařízení. Menší kuchyni pomohou světlejší barvy, které místnost opticky zvětší, pomoci si můžete také novým osvětlením, či odstraněním starších skříněk, které nahradíte otevřenými poličkami na zeď.

Profesionálové Vám poradí také s užitím protiplísňových či omyvatelných barev v kuchyni, zejména v prostorech, které jsou nejvíce namáhané, jako je okolí sporáku či varné desky, kde se smaží a vaří. Pro pěkný design kuchyně můžete využít svěží dekorační vzory při výmalbě, například květiny. Nechejte si také umístit poličku na jarní bylinky či květiny. Útulný dojem vytvoří i nové závěsy či utěrky v jednotném stylu.

Jestliže plánujete renovaci Vaši kuchyně a hledáte specialisty na malířské práce v Brně, obraťte se s důvěrou na naši firmu. Najdete u nás vzorkovnici více než 5000 odstínů barev, šikovné malíře a chuť podpořit Vaše úsilí v přeměnu Vaší kuchyně v moderní a příjemnou součást Vašeho domova.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − 4 =