Jak si usnadnit prodej nemovitosti? Zkuste nový realitní portál CINCINK

Při prodeji nemovitosti za co možná nejvýhodnější cenu je důležité znát způsoby, jak dostat inzerát mezi co nejvíce lidí. Z toho důvodu se vyplatí věnovat pozornost starším i nově vzniklým portálům. Příkladem je nový férový realitní portál CINCINK připravený ve spolupráci s Komerční bankou. Jde o ideální místo pro vkládání inzerce. Navíc si zde můžete objednat i doplňkové funkce. V článku najdete některé příklady situací, které s pomocí portálu zvládnete levou zadní.

realitní portál CINCINK

Jak dostat inzerát mezi lidi?

V dnešní moderní internetové době se hodně věcí prodává a kupuje víceméně z pohodlí domova. U nemovitosti je sice nutná osobní prohlídka, ale inzerce většinou také probíhá online. Tento způsob bohatě stačí pro nalezení vhodných kupců, když víte, kam inzerát vložit, aby byl prodej bytu jednoduchý a rychlý.

Inzerujte zdarma na portálu CINCINK

Na férový realitní portál CINCINK vložíte inzerát zdarma. Navíc můžete využít řady praktických doplňkových služeb pro vytvoření lákavého textového popisu, profesionální nafocení či virtuální vizualizaci interiéru, aby vypadal moderněji. Kvalitně připravený inzerát zaujme více lidí, takže svou nemovitost můžete prodat rychleji a za výhodnější cenu.

Jak mít jistotu, že je smlouva o prodeji správně sepsaná?

Objevil se zájemce, který by chtěl váš dům či byt koupit. A jak je na tom smlouva? Nevíte si rady s přípravou dokumentace, nebo vám kupující předkládá svou verzi? V obou případech se hodí zkušené oko právníka, který zhodnotí, zda není smlouva jednostranně nevýhodná a vše je správně po právní stránce.

Obraťte se na právníka

Velkou výhodou je, že právní služby opět objednáte přímo na portálu. Díky zkontrolované smlouvě či její úpravě přesně na míru vašim potřebám budete mít jistotu, že celý prodej probíhá správně a není se čeho obávat. Smlouva o prodeji nemovitosti rozhodně není příležitostí pro experimenty a snahu o vlastní laické právnické pokusy. Případné problémy totiž mohou být výrazně dražší v porovnání s právními službami.

Nezapomeňte na zaplacení daně

Prodejem nemovitosti najednou získáte velkou částku. A tu je potřeba určitým způsobem zahrnout do příjmů. Konkrétní řešení závisí na velikosti dané částky, majetkových vztazích u nemovitosti a dalších faktorech.

Spolupráce s daňovým poradcem zaručí, že budete mít vše správně

Férový realitní portál myslí i na placení daní, a proto si zde můžete domluvit daňového poradce. Kromě toho zde najdete podstatné a ověřené informace o tom, jak daň z prodeje nemovitosti funguje a na co všechno si dát pozor. V přehledně zpracovaném blogu najdete informační články i na další záludná témata, takže se určitě podívejte, jestli náhodou nenajdete odpověď na otázku, jaká vás zajímá.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × 3 =