Rezidenční projekty v Praze nabízejí skvělé bydlení pro jednotlivce i rodiny

Poptávka po bydlení v hlavním městě naší republiky nepřetržitě narůstá. A není to dáno jen faktem, že se bezesporu jedná o jedno z nejkrásnějších Evropských měst, do kterého se za zážitky, historií, kulturou i možností poznat zvyky a životních styl místních obyvatel, vypravují turisté ze všech koutů světa.

"rezidenční projekty v Praze"

 

Bydlení v rezidenčním projektu je moderní a pohodlné

Ceny nemovitostí v Praze sice nejsou nízké, na druhou stranu jsou ale v hlavním městě výrazně nadprůměrné platy. Navíc je pořízení bytu v rezidenčním projektu v Praze skvělou investicí, která na své hodnotě neztratí, obzvlášť pokud se jedná o atraktivní lokalitu poblíž historického centra. A právě rezidenční projekty poskytují bydlení vysokého standardu bez ohledu na to, zda se jedná o citlivě zrekonstruované historicky cenné bytové domy nebo novou výstavbu.

Jaké rezidenční projekty v Praze se nabízejí pro opravdové milovníky kouzla starých časů?

Ti, co mají rádi historii, ocení rezidenční projekty v Praze poblíž centra. Osobitou atmosférou se vyznačnuje Rezidence u Prokopa. Ta se nachází v secesním domě z přelomu 19. a 20. století, který stojí v Bořivojově ulici na Žižkově. K dispozici jsou převážně jednotky 2+kk, které v současnosti patří mezi nejvyhledávanější typy bytů v Praze.

Jen pár kroků od Senovážného náměstí se nachází Palác Dlážděná. Nejen, že nabízí opravdový luxus; leží v docházkové vzdálenosti do historického jádra Prahy. Kromě bohatého společenského a kulturního života se jeho obyvatelé mohou těšit i ze skvělé dopravní obslužnosti, kterou zajišťuje nejen několik linek tramvají, autobusů MHD a metro. Pohodlné cestování do všech koutů Česka i Evropy zajistí vlaky z Masarykova a Hlavního nádraží i autobusy z Florence. A ke všem spojům lze pohodlně dojít i pěšky.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

five × three =