Fotografie: Kam si pořídit perlátor a jak vám usnadní život

Kam si pořídit perlátor a jak vám usnadní život?

Perlátor je zařízení, které se připojuje na konec vodovodního kohoutku a pomáhá snižovat plýtvání vodou regulací jejího průtoku. Vodu upravenou perlátorem můžete používat k mnoha různým účelům, například k mytí rukou, běžnému pití, vaření, apod. Úpravou se její vlastnosti zlepšují. To znamená, že neobsahuje mechanické kontaminanty a chutná mnohem lépe. Kde seženete perlátor a kam všude byste si ho měli pořídit?

Kam pro perlátor?

Pokud chcete koupit perlátor, vydejte se do železářství nebo obchodu s domácími potřebami. Také online prodejci nabízejí perlátory různých velikostí a stylů v závislosti na vašich potřebách. Kvalitní perlátor zakoupíte například ZDE. A pokud si vyberete perlátor podle svého gusta, rozhodně nezůstávejte u jednoho. Pořiďte jich rovnou několik, ideálně na více míst v domácnosti anebo na vodovodní kohoutky v kanceláři.

Proč si pořídit perlátor?

S perlátory můžete časem ušetřit peníze za spotřebu vody, protože vám umožní přesně kontrolovat množství vody vytékající z kohoutku. Perlátory navíc pomáhají šetřit vodou tím, že snižují její okamžitý průtok. Místo souvislého proudu vody totiž z perlátoru vytéká proud rozložený do více menších. Výsledkem je nejen příjemné sprchování rukou při každém mytí, ale také menší účet za vodu na konci měsíce. S perlátorem můžete ušetřit až polovinu celkových nákladů na vodu. Perlátory vám také zajistí zdravou pitnou vodu tím, že odstraní drobné nečistoty, kousky rzi z potrubí, ale i vodní kámen a další kontaminanty, které se mohou nacházet v kohoutkové vodě. Proto jsou vynikající investicí jak pro váš rozpočet, tak pro vaše zdraví.

Kam můžete nainstalovat perlátor?

Prakticky na všechny vodovodní kohoutky v domácnosti. Do kuchyně, koupelny i na zahradu. S perlátory se ale nemusíte omezovat pouze na váš byt či dům. Klidně je můžete namontovat i na vodovodní kohoutky u vás ve firmě. Perlátory lze použít například v kavárnách, kancelářích, výrobních firmách, ale i obchodních domech či jiných veřejných prostorech. Díky své konstrukci lze perlátory instalovat i na venkovních místech. Pokud tedy hledáte zařízení, které je efektivní, a zároveň atraktivní. Perlátory jsou ideálním řešením pro všechny vaše potřeby.