Kancelářská křesla – komfort, design, funkčnost

kancelářské křesloAť už sedíte doma či v práci dlouhé hodiny u počítače, potřebujete kvalitní kancelářská křesla. Není možné odvést výbornou aktivitu, když jste skrčení na staré ošoupané židli. Ideální kancelářská křesla by měla být ergonomická, pohodlná, nastavitelná a samozřejmě vzhledově přitažlivá. O dlouhé životnosti nemluvě.

Dárek, který potěší

Pokud hledáte skvělý dar pro svého šéfa či kolegu v práci, syna a dceru do studentského pokoje, rozhodněte se pro kancelářská křesla. Možná přišel ten správný čas, aby vám zaměstnavatel dopřál nové ergonomické sezení. Zkuste mu vysvětlit své důvody. Kvůli špatnému sezení si ničíte záda a vůbec celou kostru. Sedavý způsob života není zdravý, je nutné ho proložit pohybem, tak proč si ho ještě více komplikovat pobytem na nekvalitní židli? V dnešní době si můžete pořídit produkty, které se dají libovolně nastavit. Kancelářská křesla s houpacím mechanismem se naklánějí, a zvyšují tak efektivitu prováděných činností. Nejdůležitějším kritériem výběru je tedy ergonomie.

Celé tělo v pohodlí

Jakmile si vyhlédnete ergonomicky tvarované kancelářské křeslo, zaměřte se na anatomický sedák, který lze výškově nastavit. Velkou pozornost věnujte i područkám. I ruce si potřebují ulevit. V neposlední řadě dbejte na anatomicky řešené opěradlo. Když už máte za sebou výběr prvků komfortu, přesuňte se do sekce designu. Kancelářská křesla by měla být prudce elegantní, to platí zejména u výrobků pro manažery a jiné vrcholné pozice. Do dětských pokojů se hodí spíše kancelářské židle v textilním provedení. Kožené modely ocení vedoucí pracovníci, doktoři, úředníci. Vždy si zvolte materiál, který je vám příjemný na dotek. Myslete na to, že má kancelářské křeslo také reprezentativní funkci. Vybírejte modely v pěkných barevných odstínech, které by ladily s vybavením interiéru.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8 − three =