Kde pořídit venkovní vířivku v Praze? Vydejte se do showroomu, kde si ji i vyzkoušíte

Jestliže jste se zamilovali do představy vlastního, soukromého wellness a rádi byste si na svou zahradu či terasu pořídili venkovní vířivku, máme pro vás praktický tip, kde si ji můžete nejen prohlédnout, ale rovnou i vyzkoušet. Investice do venkovní vířivky totiž není zrovna malá, a tak není vhodné kupovat „zajíce v pytli“.

Spahouse.cz – pohodlí na vlastní kůži

Zakoupit venkovní vířivku lze dnes na mnoha místech. Vyzkoušet si ji ještě před koupí už nebývá tak jednoduché. Proto určitě s povděkem využijete možnost vyzkoušet venkovní vířivky v Praze, a to konkrétně na Hradčanské ulici, kde svůj showroom provozuje Spahouse.cz. Jedná se o společnost, která se specializuje na prodej venkovních vířivek od renomovaných světových výrobců. Je zároveň také výhradním distributorem vířivek od švédské společnosti IQue Sweden pro Českou a Slovenskou republiku, od které získala ocenění nejlepšího evropského distributora „No. 1 IQue Distributor“ a cenu nejvyšší kvality servisu.

Spahouse.cz ve svém showroomu v Praze (ale i v Brně a Hradci Králové) umožňuje zákazníkům vyzkoušet si vířivky IQue v pohodlí luxusních wellness místností, aby měli jistotu, že si pořídí to nejlepší pro sebe a svou rodinu.

Proč zvolit právě vířivku IQue?

Vířivky IQue se řadí mezi technologicky nejvyspělejší venkovní vířivky s řadou patentovaných technologií a unikátních funkcí, díky kterým si můžete užívat dokonalou masáž po celý rok. Jejich systém trojité termální izolace efektivně reflektuje teplo a zabraňuje vzniku tepelných mostů, takže výrazně snižuje náklady na provoz a prodlužuje životnost elektrických komponent. Vířivky IQue vám budou bezproblémově sloužit až 20 let.

Chcete-li se o jejich kvalitách přesvědčit doslova na vlastní kůži, vydejte se do showroomu v Praze. Určitě nebudete litovat.