Předsíňové šatní skříně dodají interiéru prostor i moderní vzhled

Šatní skříně v předsíni nejsou v současné době už žádnou novinkou. Ovšem liší se v mnoha detailech, a proto je nutné vědět, na co se při výběru zaměřit, abyste po jejich koupi nebyli zklamáni. Doplnit je můžete stylovými policemi, které moderní vzhled předsíně a zároveň komfort při ukládání věcí ještě vylepší. Podle čeho šatní skříně do předsíně a police vybírat a na co si naopak dát pozor?

Podle čeho vybírat předsíňový nábytek?

Barva, velikost, úložný prostor, otvírání dveří, materiál a v konečné fázi i cena. To jsou asi nejdůležitější aspekty, které musíte vzít v potaz dříve, než se do nakupování pustíte. Pokud bychom se zaměřili konkrétně na šatní skříně do předsíně, pak doporučujeme začít tím, že si rozmyslíte, jak by měl vypadat úložný prostor. Stačí vám jen tyč s ramínky nebo chcete mít uvnitř skříně i poličky či šuplíky? Hned dalším logickým krokem je její velikost a umístění. Bude se jednat o rohovou šatní skříň nebo klasickou či vestavěnou? Možnosti jsou v dnešní době téměř neomezené a výběr byste proto neměli podcenit. Finální třešničkou na dortu je pak design skříně a její zakomponování do interiéru.

Se závěsnými policemi získáte více úložného prostoru i místo pro dekorace

Pokud máte opravdu malou předsíň a potřebujete více úložného prostoru nebo naopak vaše předsíň je velká a potřebujete vyplnit prázdné zdi, pak tu máme pro vás tip na závěsné police a regály. Ty mohou sloužit nejen pro ukládání věcí, ale i pro vystavení designových kousků a dodání místnosti autentičnosti. Závěsné police skvěle svou službu odvedou i v ložnici nebo v dětském či obývacím pokoji. Děti je jistě ocení pro ukládání knih či učebnic do školy a ty menší si na nich mohou odkládat a vystavovat své hračky. V ložnici pak může police být více designovou záležitostí, záleží především na tom, jaký typ si vyberete.