Komfortní spaní v povlečení od českého výrobce JK-plet

prostěradlaMáte problém se spaním? Studie ukazují, že náš organismu funguje lépe, pokud si dopřejeme minimálně sedmihodinový nepřerušený spánek. A to bez pohodlné postele, kvalitních matrací a příjemného povlečení nepůjde. Je třeba podotknout, že ne všechny prostěradla v kombinaci s ložním prádlem jsou vhodná. Froté prostěradla mají jedinečné vlastnosti, jsou hřejivé, vzdušné, příjemné na dotek, nemusí se žehlit, dostupné ceny, ale nehodí se k saténovému povlečení. Prostěradla přicházejí do přímého styku s naší kůží a odolávají značné zátěži, proto je důležité upřednostnit kvalitu před nízkou cenou.  V tomto ohledu hraje prim český výrobce JK-plet, který vyrábí povlečení a prostěradla ze špičkového materiálu ve vlastní pletárně, kde zaměstnává i šičky.

JK-plet – froté prostěradla ve všech velikostech a atypických rozměrů

Efektní povlečení dotváří interiér. Výrazné vzory budí dobrou náladu a zútulňují prostory. Trh nabízí ohromné množství těchto výrobků z různých materiálů. Saténové povlečení vypadá luxusně, ale je více kluzké a citlivé na zatrhnutí.  100% -tní bavlnu rozhodně nepřekoná. Bavlněné povlečení si můžete pořídit za příznivé ceny a navíc jsou ideální pro děti či alergiky. Zimomřiví lidé sahají po flanelu. Jedná se o čistou bavlnu ve flanelové úpravě.  Oblíbené je i krepové povlečení, kvůli nenáročnosti – nemusí se žehlit. Investovat do povlečení se vždy oplácí. Levnější povlečení z Číny, dokáže zaujmout svými nápaditými potisky. Ovšem po několika vypráních se je budete bát vytáhnout z pračky.

Krepové povlečení české výroby můžeme jen doporučit

Mnohé české produkty mají ve světě renomé skvělé kvality – krepové povlečení české výroby nevyjímaje. A pokud se toužíte od ostatních odlišovat, firma JK-plet vyrábí povlečení i prostěradla na zakázku. Snaží se splnit individuální přání i toho nejnáročnějšího zákazníka. Dokonce si zde můžete nechat ušít prostěradla na kulaté matrace, což je opravdové unikum.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 − ten =