Umělý ratanový nábytek? Je rozhodně in!

polyratan-atlanticoPosedět si v rozkvetlé zahradě je příjemné, pokud vás netlačí tvrdá lavice. Toužíte relaxovat v náruči bujné květeny? Tak si pořiďte lehátko z umělého ratanu a v poloze vleže si užívejte svůj volný čas nebo dovolenou. Zahradní lehátko již není kus nevzhledného nábytku, který se řítí na zem při každém prudkém pohybu. Lehátka z umělého ratanu vás na první pohled zaujmou svým efektním designem a nápaditou barevností. Díky pěknému zahradnímu nábytku vypadají zahrady jako letní obývací pokoje, vévodí v exteriéru umělý ratanový nábytek. Ano, hitem i této sezóny je umělý ratan. Snadno se udržuje, odolává vlivům počasí, a co je nejdůležitější – množství různých výpletů vyhoví vkusu i toho nejnáročnějšího uživatele.

Komfortní ratanová sedací souprava

Umělá ratanová sedací souprava je k nerozeznání od přírodního ratanu a ladí s designem nejen v exteriéru, ale osvěží i každý interiér. Přírodní odstíny, nadčasový design, obloukové až pavučinové výplety jsou vzorem současného moderního stylu. Ratanová sedací souprava nabízí komfortní posezení, a pokud si zvolíte tvar vajíčka, můžete si s tímto druhem nábytku užívat dokonalé soukromí a nechat se myšlenkami unášet do všech koutů světa. Nesmírné pohodlí zajišťují měkké polštáře v široké škále barev, aby křesla ladila se zbytkem pokoje.

Zahradní nábytek umělý ratan je vzdušný a snadno manipulovatelný

zahradni-postel-montereyDubový nábytek, působí solidně a zub času se na něm hned tak neprojeví, ovšem manipulace s tímto druhem nábytku vyžaduje svaly a pevné nervy. Zahradní nábytek umělý ratan je vzdušný a snadno manipulovatelný. Vetchá stařenka i dítě si může své oblíbené křesílko posunout tam, kde ho potřebuje. V moderním interiéru a exteriéru se ratanový nábytek skvěle vyjímá, přesto se doporučuje dávkovat ho opatrně. Další ohromnou výhodou umělého ratanu je skutečnost, že tento materiál neláká škůdce ani parazity.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eight + twelve =