Palivové dřevo ve velkém výběru – OPTIMTOP.CZ!

Zakoupili jste si krbovou vložku a chystáte se na svou první sezónu vytápění krbem? Pravděpodobně uvažujete o vhodném palivovém dříví. Do krbu nelze házet kde co! Mohli byste zničit krbovou vložku a ohrozit své zdraví. Začneme u dřeva. Tvrdé nebo měkké dřevo? Měkké dřevo jsou jehličnany a z listnatých dřevin sem řadíme topol nebo lípu. Takové dřevo se rychle rozhoří, ale na dlouhodobější pálení rozhodně ideální není. Měkké dřevo oceníte na třísky a podpal. Vhodné dřevo do krbu je tvrdá dřevina, neboť hoří pomalu a dlouho. Využitelné do pecí, na kterých se vaří.  Tvrdé palivové dřevo vytváří stabilní oheň, není nutné často přihazovat další palivo.

optimop

Palivové dřevo! Doprava zdarma po celé ČR již od 1 objednané palety

Přestože jsme na začátku letní sezóny, je třeba myslet na zimu. Kdy jindy nežli v tyto dny můžete koupit palivové dřevo velice výhodně. Ohromný výběr palivového dřeva nabízí společnost OPTIMOT s dopravou zdarma po celé České republice již od první objednané palety. Nyní běží akce na bukové sypané palivové dřevo (délka 33 cm, 1,6 prms). Buk rychle vysychá, má vysokou výhřevnost a pomalu hoří.  Ideální dřevina do všech typů krbů, kamen a kotlů. Navíc nevydává při spalování žádný zápach, takže pokud rádi na své zahradě grilujete, můžeme bukové palivové dřevo jen doporučit.

Prodej palivového dřeva za výhodné ceny

Rok co rok ceny uhlí a dřeva rostou, proto je vhodné využít každé slevové akce. Palivové dřevo – optimtop.cz! Nevětší nabídka sypaného dřeva v Česku! Na výběr máte třináct druhů suchého dřeva vhodných na topení, grilování nebo uzení. Dřevo vám firma doveze na paletách. Za akční ceny si mimo sypaného bukového dřeva můžete objednat i noční kůrové brikety, dřevěné válcové brikety buk/dub, dřevěné pelety, rovnané palivové dřevo dub, habr a akát.  Výběr je na vás – není důvod otálet s objednávkou. Čas letí jako splašený kůň a bude tu zase zima.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × one =