Kuchyňské linky Morava

Čeká vás rekonstrukce bytu? Než se pustíte do přestavby celé bytové jednotky, tak zvažte estetické a funkční hledisko, a především berte zřetel na prostor. Někteří lidé při rekonstrukci zapomínají na skutečnost, že prostor se nepřizpůsobí jejich potřebám a počtu obyvatel domácnosti.  Ve snaze ohromit mnohdy končí nejedna „kreativní“ rekonstrukce panelákového bytu nevkusným nezdarem. Nikdy nepodléhejte představám o honosném příbytku, z kozla těžko bude zahradník, nepředěláte panelákový byt na luxusní vilu. Přesto si můžete rekonstrukci bytu zajistit pohodlné, krásné a příjemné bydlení.

s-jpg

Rekonstrukce kuchyně – komfort při vaření

Každá kuchyň je srdce domácnosti, kde se schází celá rodina, a připravují chutné pokrmy. Voda, odpady, plyn, elektřina – tady už rekonstrukce kuchyně vyžaduje odborníky, zatímco vy se musíte rozhodnout pro styl kuchyně. Výběr není malý – moderna, rustikální styl, klasika, retro atd. Chcete mít kuchyni bez vrchních skříněk, které nahradíte boxem, kde bude umístěna elektroinstalace s bodovkami? Proč ne! Prázdné stěny vyzdobíte kulinářskými fotografiemi a na stěnu za pracovní deskou můžete připevnit drátěné sklo osazené v hliníkových lištách. Fantazii se meze nekladou! A pak je třeba se s rodinou dohodnout, zda bude lepší si nechat kuchyň vyrobit na míru či si objednáte kuchyňskou stavebnici z nějakého kamenného nebo internetového obchodu.

Rekonstrukce koupelny – zútulněte prostor, kde svůj den začínáte a končíte

Nevíte si s rekonstrukcí bytu nebo kuchyně rady? Případně je u vás nutná rekonstrukce koupelny? Nejlepší je se obrátit na profesionály v tomto oboru s letitými zkušenostmi a dobrými referencemi – hdsmorava.cz. Společnost HDS Morava se snaží ve všech směrech vyhovět svým zákazníkům. Neradi běháte po úřadech? Rádi za vás vyřídí stavebního povolení, můžete využít i službu bytové návrhářky, zcela ZDARMA je kalkulace a 3D návrhy. Další služby – zednické a obkladačské práce, montáž sádrokartónů a interiérových dveří. Lze si objednat i pokládku plovoucích podlah. Rozvody elektřiny, topení a vodoinstalace včetně revizí – samozřejmost.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × five =