Kvalitní bydlení ve vlastním

drevostavba-stavebniceV současné době přibývá mladých rodin, které sní o vlastním bydlení v rodinném domku. Jejich představy se v mnohém liší, ale to hlavní, což je kvalitní dům, je u všech stejné. Výstavba zcela nového rodinného domku však může být velice nákladná a ne vždy je stanovená cena ta konečná. Kromě ceny hraje důležitou roli také doba výstavby. Ta se může protáhnout i na několik let. Ačkoliv u nás bývají lidé co se týká staveb stále konzervativní, tzv. montované domy si získávají čím dál silnější pozici na trhu.

Montované domy

Montované domy se staly velmi oblíbenými také proto, že jsou převážně nabízeny v nízkoenergetickém provedení, a tím zaručují i nižší náklady na provoz domu. Jednou z dalších nesporných výhod montovaných domů je rychlost pří výstavbě. Stavba takového domu se totiž pohybuje v řádu pár měsíců a někdy i méně. Velmi zjednodušeně by se dalo říci, že jde o stavebnici vyrobenou ze dřeva, a její základní montáž tedy není nijak náročná. Stejně tak jako u klasických domů si buď můžete vybrat z katalogu, nebo vám upraví dům přímo na míru podle vašich představ. Pak už se jen rozhodnete, zda budete chtít postavit dřevostavbu svépomocí, či v plném provedení na klíč.

Bydlení na klíč

Pokud se rozhodnete pro variantu montovaného domu na klíč, společnost vám tak předá již hotový kvalitní dům, který je připravený k nastěhování. V dnešní době se čím dál více dostávají do obliby přízemní domy, tzv. bungalovy. Ty svým majitelům nabízejí bezbariérový přístup, který ocení hlavně ve stáří. Jedním z velmi oblíbených modelů, který nabízí dostatečnou velikost i zázemí, je například bungalov 14. Pokud byste se o montovaných domech chtěli dozvědět více, podívejte se na stránky www.jgroup.cz. Zde získáte více informací jak o projektech, tak o doplňkových službách, které společnost klientům nabízí.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 1 =