Liebherr: Představujeme inovativní funkce nových ledniček a mrazniček

Uvažujete o nákupu nové ledničky, mrazničky anebo přístroje kombinujícího obojí? Pokud ano, rozhodně se vyplatí vsadit na jistotu v podobě některého z modelů známého německého výrobce Liebherr. Tato firma patří ještě stále stejnojmenné rodině Liebherr a může se pochlubit několika patenty a spolehlivou německou výrobní technologií. Každým rokem jednotlivé výrobky figurují na předních pozicích v mnohých testech kvality a soutěžích v designu. Výborné jsou zejména produkty z řady BluPerformance. Podívejme se tedy, jaké inovace nám společnost Liebherr přináší.

BluPerformance dává konkurenci sbohem

Nejnovější generace chladniček Liebherr se může pochlubit mnoha zcela inovativní funkcemi. Už jenom fakt, že systém chlazení je zabudovaný přímo do soklu, minimalizuje nároky konkrétního modelu na prostor. Jinak se můžete spolehnout i na dokonalou eliminaci nežádoucích zvuků. Jen si vzpomeňte, jak mnohé ledničky dokážou potrápit uši zejména ve večerních hodinách! Samozřejmostí je i maximální výkon při minimálních nárocích na spotřebu energie.

BioFresh a BioFresh+

Právě tyto technologie se podílí na maximálním prodloužení trvanlivosti čerstvých potravin, zachování jejich chuti a množství vitamínů. Lednice Liebherr je vybavena hned několika zásuvkami, v nichž jsou vytvořeny optimální podmínky. Teplota okolo 0 stupňů Celsia a optimální vlhkost zajistí, že potraviny dokážou vydržet až trojnásobnou dobu. Nižší vlhkost pro uložení masa a mléčných výrobků zajistí DrySafe a naopak vyšší pro ovoce a zeleninu HydroSafe.

Ušetřete energii s funkcí Smartfrost

Máte-li doma nový Liebherr mrazák, určitě bude vybaven technologií Smartfrost, která v sobě snoubí minimální spotřebu elektřiny a pohodovou údržbu. Námraza se na speciální hladký povrch usazuje jen velmi těžko a odmrazení je doslova expresní.

Líbí se vám tyto zajímavé funkce? Nové modely značky Liebherr najdete na topchlazeni.cz.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × four =