Máte už dost svého dodavatele energie? Jednoduše přejděte k jinému

Cítíte se u vašeho současného dodavatele energií jen jako prostředek, ze kterého mu plyne zisk? Při řešení jakýchkoliv potíží máte pocit, že obtěžujete? Pak je na čase to změnit. Přejděte tam, kde si vás budou jako zákazníka vážit.

Nenechte si diktovat podmínky

V prvé řadě je třeba si ujasnit, že by se k vám dodavatel plynu či elektřiny měl chovat od začátku férově, vstřícně a přátelsky. Z toho důvodu by vás neměla ve smlouvě čekat žádná nepříjemná překvapení v podobě neodsouhlasených poplatků. Smlouva má být přehledná a pro každého jasně pochopitelná. Dalším negativem, jež se u velkých dodavatelů energií objevuje, je každoroční zvyšování ceny za odběr, ať se vám to líbí, nebo ne. Díky rostoucí konkurenci už nemusíte zůstávat u stávajícího dodavatele. Obecně platí, že menší energetické společnosti si své zákazníky hýčkají.

Dostanete se na srovnatelnou cenu, ne-li lepší

Nový dodavatel elektřiny, jenž je schopen konkurovat těm největším hráčům na trhu, vám dokáže nabídnout ceny elektřiny srovnatelné či výhodnější než konkurenční dodavatel. To samé se týká i ceny plynu, díky níž už nebudete muset mít těžkou hlavu z vysokých měsíčních plateb za energie. Samozřejmostí je lidský přístup a férové jednání ze strany nového dodavatele.

Přejít je tak snadné

V žádném případě se nemusíte obávat složitého papírování a nepříjemného dohadování při výpovědi smlouvy. Váš nový dodavatel vše vyřeší za vás. Stačí, když vyplníte jednoduchý online formulář na stránkách https://www.epet.cz/plyn/ či https://www.epet.cz/elektrina/. Na základě informací, jež v něm uvedete, vám bude navrženo optimální řešení energií pro vaši domácnost. Po odsouhlasení podepíšete smlouvu a plnou moc. Následně váš nový dodavatel zařídí vše potřebné ohledně kompletní změny energetické společnosti.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 − one =