Na co si musíte dávat pozor při volbě ideální klimatizace?

Vybrat si správnou klimatizaci je mnohem těžší, než byste vůbec čekali. A přesně proto vás seznámíme s naprostými základy. Na co rozhodně nesmíte při výběru zapomínat?

Split, nebo multisplit?

Přemýšlíte zrovna, jak vybrat klimatizaci? Pak se nejdříve musíte rozhodnout, jestli plánujete klimatizovat pouze jednu, nebo více místností najednou.

Chcete-li například chladit jen obývací pokoj, zvolte si systém multisplit.

Máte-li v plánu klimatizovat obývací pokoj, ložnici a dětský pokoj, sáhněte po systému multisplit.

Obě tyto varianty přichází v podobě klimatizace do bytu i klimatizace do domu. Stejně tak lze zaopatřit vaši kancelář, sklad, obchod…

Moderní vychytávky

Klimatizace nemusí sloužit jen k chlazení během úmorných letních veder. Stejně dobře poslouží i v chladnějším období. Klimatizace s topením vám pomůže klidně i během jara, podzimu, a dokonce i v zimě. Vytápění klimatizací dokáže téměř ihned zvednout teplotu místnosti o několik stupňů, a to za zlomek ceny oproti konvenčním metodám vytápění.

Zvolíte-li si některou z klimatizací LG, Toshiba nebo například Samsung, dočkáte se celé řady dalších vychytávek.

Mezi nejoblíbenější technologie patří třeba dálkové ovládání přes mobil. Víte, že dorazíte z práce domů za patnáct minut? Pak si ještě před příjezdem nastavte ideální teplotu, abyste doma nemuseli mrznout.

V mobilu můžete také vidět kompletní diagnostiku klimatizace – od nastavení až po hlášení o chybách.

Klima Barabáš

Ať už vás zajímá instalace klimatizace do bytu, domu, či kanceláře, obraťte se na zkušené odborníky z firmy Klima Barabáš. Ti už déle než třicet let poskytují konzultace, prodej, montáž i následný servis. Moc rádi vám vysvětlí všechny důležité specifikace a pomohou zvolit nejúspornější řešení pro vaše účely.