Na vlhké zdi pomůže odvlhčovač firmy Remko

topidlo remkoFirma Remko.cz, zabývající se vytápěním, chlazením a vysoušením objektů, nabízí již 35 let zkušeností a 20 let dodávek na českém trhu! Máte-li vlhké zdi, tak na něj pomůže odvlhčovač firmy Remko.

Vlhkost vzniká stavebními poruchami, ale může být způsobena také nedostatečným větráním. Takovéto podmínky v těchto prostorech pomáhají tvorbě plísní, nepříjemného zápachu a pobyt v nich vede ke zhoršeným zdravotním obtížím, jakými jsou revma, záněty kloubů anebo astma. V těchto případech je nutné se vlhka co nejrychleji a nejúčinněji zbavit. A k tomu vám pomohou právě odvlhčovače vzduchu, které dokáží načerpat vlhký vzduch a oddělit z něj vodu a do prostoru vypustí jen teplo a zároveň pročistí vzduch v místnosti. Firma nabízí odvlhčovače pro domácnost, např. do koupelen, sklepů, ale i pro bazény. Pokud se ale potřebujete zbavit vlhkosti ve velkých prostorách, jako je sklad nebo podobně, tak se poohlédněte po průmyslových odvlhčovačích, které jsou oproti domácím robustnější a výkonnější.

Pro vyhřívání výrobních prostor, kanceláří nebo sportovních hal, jsou vhodné teplovzdušné topné soustavy. Průmyslová topidla Remko jsou bezpečná, snadno ovladatelná a disponují dlouhodobou životností. Jsou schopna míchat čerstvý vzduch z volného prostoru a míchat jej se vzduchem uvnitř místnosti. Topidla s cirkulací se vyznačují nejnižšími náklady, jelikož ohřívají pouze vzduch v prostoru. Zatímco teplovzdušné automaty jsou využívány pro větší prostory k ohřátí vzduchu, případně plynu a jsou montovány například na stěnu nebo strop.

V  letních měsících je naopak další extrém, tím je nadměrné horko. Potřebujete-li tedy zchladit prostory, je třeba využít průmyslových klimatizací, které jsou velmi tiché, energicky úsporné a snadno se instalují.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve − 3 =