Hliníkové vstupní dveře – kvalita bez kompromisu

Vstupní dveře vnímáme jako hranici mezi veřejným světem a svým soukromím, podléhají víc rigorózním kritériím jako interiérové. Zároveň musí vydržet extrémní venkovní podmínky a mít vyšší požární odolnost než klasické dveře. Základní materiálové druhy dveří –  dřevo, plast, hliník a jejich kombinace doplněné sklem.   Pokud jednotlivé materiály srovnáme, tak hliník vychází jako bezkonkurenční vítěz. Hliníkové dveře – to není jen funkční design, oceníte snadné použití a vynikající technické vlastnosti. Dveře z hliníku – jedinečný architektonický prvek, který přispěje k zatraktivnění každé budovy.  Výrazný design, široká paleta tvarů a barev, jsou vhodné pro každý typ bydlení.

Hliníkové vstupní dveře – vysoce kvalitní produkt

Vchodové dveře heroal 65

Vchodové dveře heroal 65

Vyjma základních typů dveří můžete zvolit některou z variant, příkladně hliník/ sklo, tím docílíte prosvětlení vstupních prostorů. Odolnost hliníku je nediskutovatelná, ale dřevo nás láká svým teplem a přírodním vzhledem, proto uživatelé často volí kompromis a nechají si vyrobit dřevo-hliníkové dveře, kdy skvěle využívají přednosti obou těchto materiálů. Obměna spojení dřeva a hliníku je zpravidla dvojí. Primární konstrukce může být spolu s vnějším pláštěm hliníková, kdežto z vnitřní ​​strany je použito dřevo. Další možnost jsou dveře s dřevěnou rámovou konstrukcí, kde se doprostřed vkládá tepelně izolační materiál. Tato základní konstrukce je před povětrnostními vlivy zvenčí chráněna hliníkovým krytem.

Hliníkové vstupní dveře – výhody

Jako jsou výhody hliníkových vstupních dveří? První a hlavní výhodou je, že jsou hliníkové dveře prakticky nezničitelné, zajišťují vám nadstandardní bezpečnost. Hliník je ušlechtilý kov s ohromnými vlastnostmi – nízká hmotnost, pevnost a tuhost. Vysoká odolnost proti všem vnějším vlivům! Nemusíte se obávat extrémního vedra, vlhkosti nebo mrazu, nic z toho dveře nepoškodí. Design hliníkových dveří je propracován do posledního detailu. Konstruktéři, zde mají obrovský prostor pro svou fantazii. Nevýhody – vyšší cena, ale s ohledem na skutečnost, že hliníkové dveře vydrží i několik generací, lze očekávat při dlouhodobém používání návratnost této investice.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 + 20 =