Koupelnový nábytek a sanitární keramika od spolehlivého prodejce

Vanová zástěnaHledáte spolehlivého prodejce koupelnového nábytku? Rozhodně se vám vyplatí zamířit na stránky internetového obchodu společnosti M & K, stavební servis, která za velmi rozumné ceny nabízí koupelnový nábytek, vanové zástěny, umyvadla se skříňkou, granitové dřezy, sprchové vaničky a další sortiment ve vysoké kvalitě. Firma se věnuje velkoobchodní a maloobchodní činnosti již řadu let a spolupracuje s více jak 500 obchodními partnery z celé České republiky. Odborně vyškolený tým pracovníků je připraven splnit individuální představy každého zákazníka. Zpracovat počítačový grafický návrh řešení zákazníkovy koupelny i kuchyně, případně zajistit provedení prací – samozřejmost!

Jaké jsou trendy sprchové kouty?

Toužíte být in? Zapomeňte na sprchové kouty s vaničkou. Moderní lidé volí sprchový kout, který je v úrovni podlahy. Co tím získají? Optickou jednotnost koupelny a komfortní přístup do sprchy, což ocení především starší, nemocní a nemobilní lidé.  A pokud vás zajímá, jaký trend vládne sprchovým koutům, tak je to odtok ve stěně. Úžasná kombinace inovace se zde snoubí s funkčností, pěkným vzhledem a hygienou. Vybírat můžete mezi broušenou ušlechtilou ocelí, pochromovanou lesklou nebo alpskou bílou úpravou.  Kromě pěkného vzhledu vám tento typ sprchového koutu přináší i jednoduchou údržbu. Za odtokovým krytem je skryté sítko na zachycování nečistot, které lze jednoduše vyjmout a vyčistit.

Rohové vany – příjemná romantika ve dvou

Máte ve svém hledáčku rohové vany, ale odrazuje vás jejich větší objem? V rohové vaně se mohou pohodlně vykoupat i dva dospělí lidé najednou a tím pádem ušetříte spoustu vody. Posezení v klasické vaně ve dvou příjemné rozhodně není, ledaže byste byli oba trpasličího vzrůstu.  Co z toho plyne? Rohové vany jsou pro romantické koupelnové dobrodružství jako stvořené.  Rohovou vanu si můžete nechat vyrobit na zakázku nebo zakoupit buď v pravém či levém provedení, ale hlavně takovou, která bude co nejlépe odrážet prostorové možnosti vaší koupelny.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × five =