Nejlepší cesta k teplu a tichu

oknaSpolečnost PGOkno s.r.o. z Třemošné u Plzně se může chlubit prvotřídně kvalitními produkty. Specializuje se na plastová okna a dveře, které vyrábí na základě špičkového profilového systému Kömmerling. O perfektně odvedenou práci se stará tým odborných pracovníků, jenž nabízí i zajištění montáže nebo bezplatné poradenství pro zákazníky. Dlouhodobým cílem této firmy je zaručení spokojenosti všech klientů. Zboží je poskytováno pro fyzické osoby i firmy. Díky bohaté nabídce si přijde na své skutečně každý.

Unikátní nabídka plastových oken

Plastová okna Plzeň vyhovují i vysokým nárokům nízkoenergetických nebo pasivních domů. Nabízí dlouhou životnost, a přesto vyžadují minimální údržbu, jelikož se vyrábí z kvalitního skla a kování. Hlavními znaky těchto oken jsou výborné protihlukové vlastnosti, tepelná izolace i bezpečnost. V případě zájmu je k dispozici speciální úprava proti vloupání, jež je pro klienty poskytována za příznivé ceny.

Prvotřídní kvalita zásadou

Tato firma je odborníkem i na plastové dveře, které zhotovuje z masivních vyztužených profilů. Vybírat můžete z široké škály barevných odstínů a skleněných výplní. PGOkno vyrábí dveře z vysoce kvalitních prvků výhradně od prověřených dodavatelů, mezi které patří například společnost GAVAPLAST. Pro lepší optickou vizualizaci se na internetových stránkách nachází katalog s fotografiemi jednotlivých produktů.

Bezpečí na prvním místě

Bezpečnostní dveře od této firmy obsahují pro zajištění úplného zabezpečení celou řadu prvků. Koupě těchto výrobků je výhodnou volbou, jelikož jsou schopné plnit svou funkci po desetiletí, a to díky speciálnímu kování. Veškeré produkty jsou vybaveny dvěma, někdy i třemi zámky. Mezi další součásti patří například trny, jenž zamezují vysazení z pantů. Jedná se o dveře s dvojitým těsněním, aby byly prostory maximálně chráněny i proti hluku.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eight − 3 =