Sedací vaky a pytle nabízí styl i maximální pohodlí

sedaci-vakPředstava klasického obývacího pokoje je pro většinu z nás stejná. Obývací stěna, dominantní sedací souprava a konferenční stolek. Přesně tyto tři typy nábytku představují jakousi nestárnoucí klasiku. Jestliže si ale chcete tuto místnost okořenit, vyplatí se vsadit na neotřelý a funkční solitér. Přesně ten představují originální sedací pytle. Svým vzhledem dokážou zaujmout na první pohled a sezení na nich je komfortní. Nevěříte? V následujících řádcích vás o tom přesvědčíme.

Hlavní důvody pořízení sedacího pytle

Základní důvody, proč si pořídit právě tento typ sezení, jsou prakticky dva. Začít bychom mohli maximálním pohodlím. Klasická prostorová či rohová sedací souprava je typická buď příliš měkkým, nebo naopak tvrdým podkladem. Komfort tedy mnohdy nenabídne. Naopak sedací pytel je schopen se dokonale přizpůsobit vašemu tělu. Váš pocit bude v jakékoli poloze příjemný. Druhým důležitým aspektem je originalita. Zatímco sedačky se liší pouze potahovou látkou, vaky jsou kompletně originálem. Vzhledově dokážou okamžitě zaujmout.

Náplň a potah v hlavních rolích

Soustředit byste se měli rozhodně na náplň sedacího vaku. Musí se jednat o kvalitní polystyrenový granulát. Právě on se ukrývá za pohodovým sezením nebo ležením. U nekvalitní polystyrenové drtě se s komfortem nesetkáte. Obal musí být řešen za pomocí zipu, aby jej bylo možné případně rozepnout a doplnit polystyren. Potahem typickým pro moderní sedací vak je kůže. Volit je možné i koženku. Údržba je díky oběma materiálům velmi jednoduchá. Stačí jen navlhčený hadřík, voda a saponát.

Moře tvarů

Bylo by mylné si myslet, že sedací vaky a pytle lze koupit pouze v jednom jediném tvarovém provedení. K dispozici jsou typy podobající se hrušce, nicméně moc hezky vypadají i malé taburetky. Zakoupit lze samozřejmě i modely připomínající fotbalový míč anebo cokoli jiného. Podívejte se na Dona-shop.cz a určitě si vyberete!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 5 =