Moderní LED světelné hadice snadno vytvarujete. Vhodné pro každého!

Světelné hadice na T-zboží.czMezi moderní vánoční světelné osvětlení řadíme LED světelné hadice. Tento revoluční systém umožňuje napojení další světelné dekorace a to dokonce do délky 100 metrů na jeden napájecí zdroj. LED světelné hadice si stále zákazníci pletou s vánočními řetězy. LED světelné hadice poznáte podle gumové hmoty, do které je zasazen pás LED diod. Používaný materiál je velmi odolný, nechávají se LED světelné hadice na objektech celoročně. Navíc je LED had jednoduše ohybatelný a tvarovatelný a díky těmto vlastnostem je možné z něho vytvářet různé motivy.

LED světelné hadice se dají nakrájet na různou délku

Velkou změnu přinesla LED technologie nejen v dekorativním osvětlení. LED světelné hadice jsou velmi oblíbené díky své odolnosti a trvanlivosti, dají se nakrájet na různou délku, což uživatelé vítají. LED světelné hadice mají různý počet diod na jeden metr a to přirozeně určuje jejich cenu. Obyčejné žárovky ´spolknou´ spoustu elektřiny ve srovnání s LED diodami. Příklad, klasické žárovky se vyrábějí s příkony 25 až 300 W s měrným světelným výkonem od 9 do 17 lm/W, zatímco LED diody mají příkon do 10 wattů a světelný výkon 50 až 60 lm/W. Mimo extrémně nízkou spotřebu vítáme i skutečnost, že ledky netopí a šetří životní prostředí, neboť neobsahují škodlivé látky a vyzařují světlo, které neobsahuje UV záření.

LED světelné hadice – platné certifikáty k dispozici

LED světelné hadice! Dejte přednost ověřeným prodejcům před trhovci. A kde naleznete ohromný výběr zboží za velmi rozumné ceny? Ve špičkovém internetovém obchodě t-zbozi.cz. Do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma. Veškeré zboží je vyrobené podle platných evropských norem a standardů. LED světelné hadice zajisté letos ozdobí i vaší zahradu, dům nebo firemní sídlo! Přejeme příjemné nakupovaní!

Více informací o vánočním osvětlení na magazínu gsmagazín.cz

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

13 + 15 =