Nejrychlejší zastřešení? Textilní haly!

textilní halyLéto se krátí a zima už je za rohem. Sice ještě bude chvíli trvat, než napadne sníh, ale déšť a blátivý podzim přijdou brzy. Do té doby je potřeba mít ukrytou úrodu, zakrytou jízdárnu nebo postavený hangár. Nejrychlejším řešením je ve všech těchto případech stavba textilní haly.

Textilní haly se využívají jako zastřešení skladů, hangárů, jízdáren, sportovních hal či zemědělských budov. Nemusíte se bát toho, že by dlouho nevydržely. Základem je bytelná ocelová konstrukce, na níž je položeno pevné opláštění. Životnost plachty je minimálně deset let, rozhodně ji neodnese vítr a nehrozí ani protržení. Pokud by k němu přesto došlo, je možné díru jednoduše opravit.

Už jsme si tedy vysvětlili, že tato možnost zastřešení je spolehlivá. Hlavním lákadlem jsou však rychlost a finanční dostupnost. Textilní hala se dá za určitých okolností postavit bez stavebního povolení, takže odpadá nutnost dlouhého běhání po úřadech. Nejsou potřeba ani žádné základy, ve většině případů zcela stačí podloží zpevněné štěrkem. Samotná realizace je záležitostí asi dvou měsíců. Samozřejmě záleží na velikosti haly a speciálních požadavcích. Cena je pochopitelně mnohem nižší než u zděných budov.

Moderně vypadající haly

Svou textilní halu si můžete přizpůsobit dle svých představ. Základem je rozhodnout se pro tvar rámu (na výběr jsou tvary „U“, „O“ a „A“), podle kterého je pak hala spíš kulatá nebo do špičky. Konstrukce může mít libovolnou barvu stejně jako opláštění. Pak už je jen na vás, jaká si necháte namontovat vrata, osvětlení, odvětrávání, boční prosvětlení a tak dále. Záleží na účelu textilní haly a odborná firma vám jistě poradí.

Pokud vás možnost levného a rychlého zastřešení zaujala, určitě ji blíže prozkoumejte na webu www.haly-polak.cz. Firma POLAK CZ, s.r.o. postavila textilní haly například pro Armádu ČR, ČEZ, Denso, Geosan Ostrava a další společnosti po celé ČR.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × five =