Skvělí samostatní pomocníci do domácnosti

8631001Máte doma chlupaté mazlíčky? Milujete pořádek, ale chlupy jsou po celém domě?  Robotický vysavač – inteligentní pomocník do každé domácnosti. Není to žádná novinka, v obchodech byl ke spatření již před dvaceti lety. A ruku na srdce, kdo raději neupřednostní pilného robota vybaveným výkonným vysavačem, před ručním vysáváním, kdy za příšerného řevu se vám motá pod nohami hadice a šňůra.  A máte-li doma nějakého chlupáče nebo malé děti, je robotický vysavač přímo nezbytný, nemluvě o lidech trpících alergii na prach. Vhodný povrch pro tohoto samostatného pomocníka je laminátová či dřevěná podlaha, ale zvládne i koberce s krátkým vlasem. A co všechno umí? Díky svému kulatému tělu uklidí prakticky všude, nechybí nárazník a systém senzorů, které navigují vysavač a chrání ho i před pádem ze schodů.

Čistá okna – vizitka vašeho domova

Nebaví vás mytí oken? Zapomeňte na OKENU a hadr, dnes moderní hospodyňky používají vysavač na okna.  Konečně budete mít krásně čisté okna bez námahy. S vysavačem na okna už šmouhy hledat nemusíte, čištění oken se zjednoduší a zrychlí.  Čistič oken vám skvěle poslouží nejen na okna, ale i na jiné hladné povrchy – zrcátka, obkládačky, konferenční stolky, sprchové kouty … Žádný kabel, ani jedna tužková baterie, díky zabudovanému akumulátoru a kompaktnímu tvaru nabízí vysavač na okna maximální flexibilitu při používání. Stěrka na okna je lehká do ruky a jednoduše ji dobijete z elektřiny.

Nakupujte tam, kde to žije – xantea.cz

Máte čistič oken ve svém hledáčku? Nebo vás zaujal robotický vysavač? To a další věci pro váš lepší domov naleznete v internetovém obchodě xantea.cz. Tento eshop drogerie s kosmetikou zdobí zlatý certifikát Heureka, ověřeno zákazníkem. A pokud preferujete zahraniční zboží, v sortimentu se nacházejí kvalitní drogistické výrobky z Anglie. Všechno zboží je skladem, lze si osobně objednávku vyzvednou na 130 místech v České a Slovenské republice. Pohodlný nákup bez registrace, druhý den máte svou objednávku doma!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × one =