Poradíme, jakou vybrat sedací soupravu

Pořízení nové sedací soupravy je velkým krokem. Měla by totiž vydržet několik let a po celou tu dobu bude tvořit dominantu ve vašem pokoji. Právě proto vám přinášíme tento článek, kde poradíme, jak vybírat sedací soupravu vašich snů.

Jakou barvu nebo styl?

Výběr sedací soupravy se řídí podle okolního vybavení. V jeho stylu vybírejte i pohovku. Předejdete tak efektu, kdy interiér vypadá přeplácaně a vyloženě nestylově. Navíc snadno doplníte byt o živé barvy nebo dodáte jemný kontrast pomocí použití vhodného vzoru.

Jaký materiál?

Při volbě materiálu sledujeme, jak je nutné o něj pečovat. Látková sedací souprava je poměrně náchylná na zašpinění tekutinami nebo mastnotou, ale na druhou stranu ji stačí pouze občas oluxovat. Kupte si sedačku z kůže a dosáhnete vysoce elegantního efektu. Je však nutné počítat s tím, že se o kůži budete muset starat, aby si zachovala svůj krásný vzhled a vydržela vám co nejdéle.

Jak řešit nedostatek prostoru?

Ne každý si může dovolit rozměrnou sedací soupravu, která se skládá ze dvou velkých pohovek a dvou křesel. Pokud máte omezené prostory, zkuste zapřemýšlet o jiném řešení.Moderní rohové sedačky jsou prostorově nenáročnou variantou, která může vypadat až překvapivě dobře. Když doprostřed umístíte konferenční stolek, získáte velmi útulný koutek. Další možností je potom výběr sestavy o méně kouscích, ale tím se připravíte o prostor k sezení.

A kde vůbec vybírat?

Nemusíte se vůbec zvednout od počítače a stejně najít svoji vysněnou sedací soupravu. Stačí se podívat na www.isedacky.cz a zvolit si přesně tu sedačku, která vám bude vyhovovat nejvíce, jak z hlediska prostoru, tak barevného provedení a stylu. V nabídce jsou pouze kvalitní výrobky, u kterých se můžete spolehnout na dlouhou životnost s maximálním zachováním kvality.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − twenty =