Užijte si nového trendu: kamenných interiérových obkladů

obkladyV současných módních trendech, co se bydlení týče, často pozorujeme návrat k přírodním materiálům. A to je dobře! Nejen, že dobře vypadají, ale podle vědců mají také dobrý vliv na psychiku člověka – působí uklidňujícím dojmem. Vytvoří také designově zajímavý prostor, a to i když provedete v interiéru jen drobnou změnu.

Obklady nejen okolo krbu

Nachází se ve vašem bytě nebo domě krb? Jste šťastný člověk! A jak máte řešený prostor v jeho okolí? Protože kamenný obklad a případně i dlažba na podlaze povznese tento útulný koutek ve vašem bytě o několik úrovní výš.

Většina lidí si sice krbového luxusu užije jenom na chalupě nebo jednou za rok na horské chatě, to ale neznamená, že by se nenašlo využití pro kámen v jejich bydlení. Výborně vypadá například kamenné schodiště – z mramoru, vápence, travertinu nebo třeba z klasické žuly. S pískovcem nešlápnete vedle, řešíte-li dlažbu na terase.

Přesně takový ráz, jaký si přejete

Na kamenu je nejpřitažlivější jeho neuvěřitelná variabilita. S jeho pomocí se v interiéru přenesete do prostředí venkovského sídla, rustikální chalupy, elegantní kanceláře nebo prostě dotvoříte moderní útulný domov. Klíčový je správný výběr kamene – jeho typu, designu jako takového i rozsahu užití. Optimální je si nechat poradit odborníky, kteří se v oblasti dlouhodobě pohybují.

Hledáte-li skutečně něco extra, něco, s čím se budete v rozumném cenovém rozsahu cítit, jako byste se topili v luxusu, dopřejte si pěknou koupelnu. Dobrým materiálem do koupelny je mramor. Vzhledem k dnešním moderním technologiím nebudete řešit problém s příliš vysokou nasákavostí – to už je dnes pasé. Výborně vypadají také kamenné vany nebo umyvadla.

Společnost PRESTIGE stone se kamenem dlouhodobě zabývá a pomůže vám se správným výběrem i nákupem. Kámen vás nikdy nezklame: tak vzhůru do toho!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fourteen + 13 =