Nepodceňujte zabezpečení vašeho domu

Blížící se sváteční dny spojené s oslavami Nového roku jsou častým důvodem požárních výjezdů. Pokud si nejste jisti, jestli jste udělali vše pro prevenci požáru, zavolejte raději naši firmu, ať nemusíte volat 150!

Nabídneme Vám vhodné protipožární zabezpečení a IP kamery, s jejichž použitím bude Váš život klidnější.

Ať už budete zdobit vánoční stromek prskavkami doma či v práci, nezapomínejte, že jsou možným zdrojem ohně, stejně jako zapálený adventní věnec. Také stále více používaná zábavní pyrotechnika bývá častou příčinou zásahu hasičů. Nechte nás tedy s předstihem zapojit protipožární zabezpečení. Jedná se o systém čidel a ústředny, která Vám při kouři, zvýšené teplotě, či úniku plynu nahlásí vznikající problém. Při vyhlášení poplachu potom ústředna zkontroluje vzniklou závadu a situaci urgentně řeší. I případné závady na elektroinstalaci nelze vždy dopředu předvídat, ale včasným varováním tak ochráníte nejen svůj život a zdraví, ale také majetek a zabráníte dalším škodám. Náš systém protipožárního zabezpečení Vám zaručí nonstop ochranu!

Další naší službou je instalace IP kamer. V domácnosti i v podniku, kde je větší koncentrace lidí usnadní IP kamery život a zajistí klidnější provoz. Zabezpečíte tak majetek svůj i firemní a získáte klid pro práci. IP kamery Vám zajistí přehled o vnitřních i venkovních prostorech díky záznamu se zálohou. Ochráníte se tak nejen před zloději a vandaly, ale také při vzniku nenadálých událostí jakou je požár, záplava či únik plynu, budete vědět, jak k události došlo. Díky IP kamerám se stane Váš domov i firma klidným útočištěm pro Vaši činnost a ohlídá Vaše blízké, kolegy i majetek. Domluvíme se spolu na umístění IP kamer a naučíme Vás plně je ovládat. Zajistíme jejich servis a následnou údržbu u Vás. Naše IP kamery zaručí dohled nad vším, co je pro Vás důležité, rádi Vás o tom přesvědčíme!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × three =