Proč si pořídit právě rohovou sedací soupravu

Čeká vás v nejbližší době vybavování obývacího pokoje či koupě nové sedací soupravy? Pak jste již nejspíš přemýšleli, jestli zvolíte klasickou variantu, rohovou sedačku nebo třeba model ve tvaru písmene U. V posledních letech jsou oblíbené zejména ty druhé – rohové sedačky. Mají totiž mnoho pozitiv, která byste mohli ocenit i vy.

Za jednu z výhod lze považovat to, že jsou stylové. Rohová sedačka je prostě v módě a náhodou je to jeden z těch moderních prvků, jež nepostrádají na praktičnosti. Působí luxusně a stejně jako jiné modely jsou k dispozici v mnohých barvách a vzorech. Nebude tedy problém sladit sedačku s barvou stěn, podlahy, ostatního nábytku a dekorací.

Získáte místo pro celou rodinu

Přemýšlíte, jestli bude lepší vícedílná sedací souprava 3+2+1, nebo raději jedna velká? Kupte si rohovou, na tu se pohodlně usadí celá rodina. A jestliže vyberete rozkládací variantu, budete si moci dokonce všichni natáhnout nohy při společném večerním sledování televize.

Přitom nepřijdete o mnoho prostoru v místnosti. Sedačky do tvaru L totiž využívají i plochy, kde by jinak bylo prázdno. Dají se bez problémů umístit i do menších bytů a rozhodně nemusí stát pouze v rohu, dokonce ani u zdi. Poslouží k optickému rozdělení místnosti, což se hodí třeba v případě obývacího pokoje spojeného s kuchyní.

Nabízí úložný prostor či místo na spaní

Do velké sedací soupravy se vejde hodně věcí, když si koupíte model s úložným prostorem. Oceníte to zejména v malých bytech, kde je potřeba využít každý kousek volného místa. Doporučujeme také vybrat rozkládací sedačku. Budete mít kam uložit návštěvu a rozkládání mnohdy využijete i vy. Ležení u televize bude ještě komfortnější.

Rohová sedací souprava se určitě bude skvěle vyjímat i ve vašem obývacím pokoji, tak neváhejte, zamiřte na Lumax-nábytek.cz a vyberte si tu svou s dopravou zdarma. O Vánocích se na pohádky budete dívat už usazení na nové sedačce.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 3 =