Anhypodlahy pro dokonalý povrch

Stavíte dům či rekonstruujete byt a řešíte podlahu? Slyšeli jste o litých podlahách, které se stávají čím dál větším konkurentem podlah betonových?

Lité neboli anhydritové podlahy

Dalším označením těchto podlah jsou sádrové, neboť se jedná o směs síranu vápenatého s vodou a pískem. Tyto anhydritové podlahy díky certifikované receptuře vynikají skvělými vlastnostmi, jsou mimo jiné ideálním podkladem pro podlahové vytápění. Velmi rychle a rovnoměrně se prohřívají, jejich výhodou je perfektní tepelná vodivost. Jelikož se pokládají v tekutém stavu, bezpečně proniknou do všech míst okolo podlahového topení. Lité podlahy naleznou své uplatnění též v komerčních budovách a objektech, neboť vynikají vysokou odolností.

Proč se rozhodnout pro lité podlahy?

Jejich poznávacím znamením je dokonale rovný, hladký a pevný povrch, jenž je tím nejlepším základem pro pokládku jakékoliv podlahové krytiny. Ve prospěch těchto podlah hovoří také snadná a rychlá realizace, která nezabere v rodinném domě více než jeden den. A zároveň odpadá zdlouhavé čekání na zaschnutí podlahy. Jakmile se aplikuje samonivelační potěr, následující den už můžete po podlaze chodit, po čtyřech až pěti dnech ji můžete bez obav zatížit.

Jak probíhá pokládka a na kolik vás vyjde?

Tzv. Transmix vám dopraví namíchanou směs až k vám domů. Poté dojde ke smíchání s vodou a následné aplikaci na podlahu. Výsledkem je hladký povrch bez prasklin a dilatačních spár. Spolehněte se na odborníky, kteří odvedou práci precizně a kvalitně. Takovými profesionály jsou Anhypodlahy s. r. o., na jejichž stránkách naleznete také anhydritové podlahy ceník. Cena se odvíjí od celkové plochy, tloušťky podlahy a umístění stavby. Nezávaznou cenovou nabídku je možné dostat zdarma na vyžádání, stačí vyplnit kontaktní formulář.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 + eight =