Obkladové 3D panely na zeď vtisknou místnosti punc ojedinělosti

V současné době nabízí bytová architektura neomezené možnosti. Pokud přemýšlíte, jak ozvláštnit interiér, aniž byste se museli pustit do kompletní přestavby, pomohou vám v tom stěnové obkladové panely. Uplatnění nacházejí i ve starších bytech a rodinných domech, kde nejsou stěny příliš rovné, případně jsou pokryté například nevzhlednými kachličkami. V následujících řádcích vám o obkladových 3D panelech prozradíme více informací.

Jakmile se řekne 3D stěnové panely, každý si představí něco jiného. Jedná se však o PVC obklady na stěnu, které dokážou bez jakékoliv námahy zakrýt nedostatky. Jelikož je PVC materiál dostatečně pevný, nedochází k jeho vlnění, ani nekopíruje nerovnosti pod ním, což je jeho obrovská výhoda.

3D obkladové panely se snadno udržují

Potěší vás, že obkladové 3D panely na zeď se snadno ošetřují. Jelikož jsou plně omyvatelné, stačí vzít vlhký hadřík a případné znečištění setřít. Danou vlastnost oceníte hlavně v případě, pokud máte doma malé děti.

Co se týče instalace, obkladové panely se na stěnu lepí, přičemž v návodu u každého produktu najdete doporučené lepidlo, stejně tak i postup lepení. Jestliže dodržíte doporučené kroky, můžete se těšit na dokonalý vzhled a perfektní funkčnost obkladových 3D panelů.

Jaké další alternativy se nabízejí?

Dále můžete sehnat vinylové obkladové panely, které jsou odolné vůči vodě i páře, a tak se hodí dokonce i do vlhkého prostředí. Stejně jako u klasických 3D obkladů, tak i u těch vinylových máte v návodu uvedené doporučené lepidlo a postup.

Ještě se dají zakoupit samolepicí dekorativní žáruvzdorné PVC fólie, jež sluší kuchyním. Ozdobíte jimi prostor za sporákem a kuchyňskou linkou. Obkladové panely můžete objednat skrze internet, a to konkrétně v e-shopu tapeta-dekorace.cz, kde najdete kromě uvedeného sortimentu také ještě tapety, bambusové obklady a podobně.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

eight − 7 =