Zakrývací plachty se vždycky hodí

Přemýšlíte nad tím, čím před vlivem počasí ochránit dřevo, bazén, pískoviště, seno, zahradní nábytek a stavební materiál před znehodnocením? Řešení nabízejí zakrývací plachty, jejichž využití je skutečně univerzální.

Základem je kvalitní materiál

Na výrobu zakrývacích plachet je použit kašírovaný polyetylen, jenž vyniká odolností, pružností, nepromokavostí a tepelnou stálostí v rozmezí od -40 °C do 60 °C. Nedělá mu problém přímé slunce ani tuhý mráz. Krycí plachty též odolají kyselinám a alkáliím. Tloušťka fólie se pohybuje mezi 0,2 – 0,4 mm.

Promyšlené provedení

Snadnou manipulaci a upevnění zajišťují kovová oka nacházející se po obvodu plachty na každých 0,5 m délky. V okrajích s oky je materiál posílen, proto se nemusíte během používání obávat poškození. Plachtou tak můžete provléct provaz, čímž ji snadno upevníte. Zakrývací plachty můžete vybírat z několika rozměrů a barevných variací.

Bohaté příslušenství

Aby byl váš majetek skutečně v bezpečí a ochrana před počasím byla dokonale zajištěna, je možné si ke krycím plachtám přikoupit další praktické doplňky. Těmi jsou například silonová šňůra v černé, bílé a khaki barvě, pružná guma různého průměru nebo háčky k ní.

Stačí si jen vybrat

V nabídce výrobce Plachty Štěpáník naleznete nespočet rozměrů a gramáží kvalitních plachet. Pokud se v sortimentu nenachází plachta dle vašich představ, není žádným problémem vyrobit vám ji na míru. Můžete si nechat zhotovit plachtu na bazén, vozík, auto, paletu, kontejner atd. Firma je schopná též vyhotovit opláštění pergoly, stínící plachty a sítě na ploty.

Jednoduchá objednávka

Firma je schopna dodat vám plachty na míru do 10 dnů od objednání. Stačí specifikovat vaše požadavky týkající se rozměru, tvaru a gramáže materiálu. Zboží vám poté bude posláno na dobírku.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven + eighteen =