Ochraňte váš dům, zahradu a auto stylově

K rodinnému domku patří víc než jen okna a dveře. Také vaše zahrada a stání pro auto musí být chráněny před nenechavými zraky a rukama zlodějů, a tak se nevyhnete výběru garážových vrat, nejrůznějších bran a branek. Jak na to, aby byly dokonale funkční, a přitom ladily s celkovou tváří vašeho obydlí?

Garážová vrata, na něž se můžete spolehnout

Dnešní garážová vrata strčí s přehledem do kapsy někdejší nevzhledný vlnitý plech, nemusíte se proto bát klást vysoké požadavky na jejich kvalitu a bezpečnost. Také vzhledově jsou už na zcela jiné úrovni a můžete si je pořídit v mnoha materiálech a pestré paletě barev. Hlavním kritériem pro rozhodování tak pro vás zřejmě bude jejich otvírací systém. Každý typ vrat nabízí jiné výhody:

Sekční garážová vrata jsou sázkou na jistotu a nabízejí největší barevnou variabilitu. Otvíraní je svislé, přičemž se jednotlivé sekce zasouvají pod strop garáže, což vám ušetří místo v garáži i před ní.

Rolovací garážová vrata jsou ideální pro ty, kdo v garáži potřebují mít volný prostor pod stropem. Tvořeny jsou hliníkovými lamelami, které při otvírání navíjíte do kastlíku. I zde máte k dispozici zajímavé designové možnosti včetně prosklívání.

Dvoukřídlá garážová vrata pak představují renovovanou klasiku a mimořádnou odolnost s možností zateplení. Lze do nich zabudovat i dveře, abyste nemuseli otevírat celá vrata, chcete-li jimi pouze projít.

Posuvná garážová vrata se otevírají do stran, takže opět budete mít v garáži volný strop, a navíc vám umožní rychle vklouznout dovnitř již při minimálním otevření.

Bráno, branko, otevři se

Čím jsou domu garážová vrata, tím jsou oplocení pozemku automatické vjezdové brány. Tento funkční doplněk je nutné nechat vyrobit na míru a samozřejmě sjednotit s celkovým vzhledem plotu. S ohledem na to lze volit výplň ve dřevě, kovu, plastu, umělecky kovanou či vůbec žádnou. A opět se nabízí celá škála možností:

Samonosné brány se pyšní vynikající spolehlivostí, i když okolo nich leží napadané listí nebo závěje, a jsou mimořádně nenáročné na údržbu.

Křídlové brány představují klasiku pro ty, kdo mají k dispozici dostatek prostoru, a vyrábí se v jedno až čtyřkřídlé variantě.

Teleskopické brány jsou prostorově úsporné posuvné brány s moderním vzhledem, kdy brána jednoduše zajíždí do boku.

Najdete je u profíků

Kde si můžete pořídit všechny výše zmíněné alternativy a ještě mnohem víc? Rozhodně u společnosti Bubík, která se v oblasti pohybuje již 22 let. A když už budete v tom, nahlédněte také do jejich katalogu na venkovní žaluzie a venkovní rolety. V současnosti totiž neexistuje lepší způsob, jak ochránit dům před letním vedrem.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × one =