Plánujete stavbu rodinného domu? Začněte hledat spolehlivou stavební firmu

Pokud je vaším snem postavit si rodinný dům, neměli byste nic nechat náhodě, zejména výběr stavební firmy. Přestože plánujete výstavbu nemovitosti až za pár měsíců, neboť potřebujete vyřídit ještě celou řadu dokumentů a náležitostí, je nejvyšší čas si stavební společnost zamluvit. Spolehlivé společnosti totiž mají sjednané zakázky klidně i na několik měsíců (respektive let) dopředu. V následujících řádcích vám prozradíme, jak se vyvarovat nejčastějších chyb při výběru stavební firmy.

Bohužel, slušné stavební společnosti mají spoustu práce na dlouho dopředu. Začněte s hledáním klidně i půl roku před plánovaným zahájením stavby. Ideální je, pokud nabízí stavební práce, ale také betonářské práce, abyste využili co nejvíce služeb od jednoho podniku. Vyjde vás to totiž levněji.

Oslovte více stavebních firem

Obraťte se hned na několik firem s dobrou pověstí, abyste si udělali představu o tom, na kolik vás práce u jednotlivých společností vyjde. Stejně tak je pravděpodobné, že alespoň jedna z oslovených společností bude mít ve vámi požadovaný termín čas na zhotovení zakázky. Zjistěte si, jaké práce stavební firma provedla. Vhodné je, pokud vám může poskytnout ukázky práce, abyste viděli, co všechno vzniklo pod její taktovkou. Pročtěte si také internetové diskuze, kde se spousta uživatelů dělí o zkušenosti s firmami.

Cena by neměla být rozhodujícím faktorem

Stavba rodinného domu je investice na desítky let, a proto by cena neměla mít při rozhodování největší váhu. Sáhněte po zlaté střední cestě. Velice dobré recenze má stavební společnost ABS Bílina, která nabízí kompletní stavební práce, betonářské práce, výrobu betonu, ale také projektové práce. Spojit se můžete s firmou buď telefonicky, e-mailem, nebo klidně navštivte přímo její hlavní sídlo v Bílině.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × 3 =