Party stan zastřeší každou firemní akci i rodinnou sešlost

Není nic horšího než nevyzpytatelné počasí ve chvíli, kdy máte naplánovanou akci pod širým nebem. Déšť, ale i příliš intenzivní sluníčko, se podepíšou na pohoštění, dekoracích i na hostech. Přitom stačí tak málo, mějte po ruce pořádný party stan s dostatečnou kapacitou.

Fotografie: party stany

Když potřebujete „střechu nad akcí“

Chystáte firemní party pro obchodní partnery, pro zaměstnance, nebo pro rodinné příslušníky spolupracovníků? Každá pořádná akce potřebuje střechu nad hlavou. Ale trendem jsou různé venkovní akce. Jak tedy na to? Řešením je party stan. Ty, které nabízí e-shop Expodum.cz, se velikostí i vzhledem umí přizpůsobit přesně tomu, co potřebujete.Pořídíte je od velikosti 2×2 m až do 6×3 m, ani to však není konečná možnost, jak velkou plochu nám umožňují zastřešit. Lze je totiž navzájem spojovat do větších celků.

Party stan, který vyniká mezi jinými řešeními

Tyto stany dodává slovenská společnost MUTTON a jde o nadstandardně kvalitní nůžkové stany, které mají ocelovou nebo hliníkovou konstrukci. Díky nůžkovému řešení jsou lehce smontovatelné i demontovatelné. Na menší stačí jedna osoba. Jsou velice lehké, nenáročné na přepravu, navíc kdykoliv se vám něco pokazí, máte možnost objednat náhradní díly. Budou tedy dlouhodobě použitelné.

Stany si lze přizpůsobit i barevně. Nabízí se v několika barvách. Takže dle svých preferencí si vyberete party stan na zahradu, a podle corporate identity stan pro vaši firmu. Mají nepromokavou střechu, boční textilní panely můžete a nemusíte používat. Party stan se dá potisknou prvky corporate identity. Poslouží pak skvěle i jako reklamní stánek na veletrhy, výstavy a další akce.

Geniální řešení pro trhovce

Drobní trhovci a řemeslníci tyto stany oceňují i jako praktické, funkční a hezké prodejní stánky. Ne na každé akci bývají k dispozici zastřešená prodejní místa. Navíc vlastní prodejní stánek lze opět potisknout kontaktními údaji a reklamou trhovce.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

5 + seven =