Zahradní gril lokomotiva umožní grilování, pečení, vaření i uzení

Kdo by se netěšil na letní sezonu? Zahrada je v plném rozpuku, rostliny okolo voní a dozrávají. Vše je navíc zpečetěno dlouhými dny a teplými nocemi, jež přímo svádí k přípravě nejrůznějších specialit. Že máte doma pouze starý obyčejný gril? To je škoda, protože si tyto bohulibé činnosti nebudete moci dosytnosti vychutnat. Právě proto se vyplatí vsadit na moderní model, jenž disponuje nejen kvalitním grilovacím roštem, ale i spoustou dalších funkcí. Moderní gril lokomotiva spojuje vše v jednom. Můžete grilovat, udit, smažit nebo vařit.

Dokonalý požitek z vůní a chutí

Uvažujete-li pouze o grilování, vyplatí se model, který není vybaven udírnou. Je poněkud lehčí, a tak nabízí mnohem pohodlnější mobilitu. Vyroben je z vysoce kvalitního ocelového plechu opatřeného speciální povrchovou úpravou. Rám je složen z ocelových trubek, takže se můžete spolehnout na maximální bytelnost a rezistenci vůči otřesům. Samozřejmostí je i vestavný teploměr, díky němuž si lze kontrolovat aktuální teplotu. Jen tak připravíte steaky na míru propečené podle představ vašich hostů. Odkládací plocha je zaoblená, čímž se efektivně předejde případným úrazům.

Zahradní gril lokomotiva se speciální udírnou

Že se bez uzení obejít nehodláte? Pak si pořiďte zahradní gril lokomotiva, jehož součástí je jak topeniště, tak i grilovací rošty a udírna. Důmyslný systém propojuje takřka všechny druhy přípravy pokrmů v exteriéru. Separátní ohnivá komora zajistí tepelný komfort a v udírně jsou již připraveny háky na zavěšení masa anebo sýra, případně chutných klobásek. Samozřejmostí jsou také teploměry, škrticí klapky a další náležitosti, které k uzení prostě a jednoduše patří. Ochuzeni nebudete ani o důmyslně řešenou odkládací plochu, kde není problém připravit si jakékoli dobroty nebo krájet maso na degustaci.

Doporučujeme zahradní grily na T-zbozi.cz

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eight − three =