Plastová a hliníková okna – dveře – poslouží DAFE-plast

plastová oknaTopíte jako o život a stále je v domě nebo v bytě zima? Usínáte s pocitem, jakoby odněkud foukalo? Netěsní vám okna! Trh nabízí tři základní typy: plastová okna, dřevěné a hliníková okna.   Nejžádanějším typem oken jsou plastové a odborníci se shodují v tom, že jsou ideální do panelových a bytových domů.  Jsou cenově přijatelné, mají moderní vzhled a skvělé izolační vlastnosti.  Jejich životnost se pohybuje od 30 do 40 let. Nevýhodou plastových oken je to, že materiál, ze kterého jsou vyrobeny, nedýchá a je hořlavý.  Nejodolnější ze všech typů jsou hliníkové okna, ale i nejdražší.  Oblíbené jsou pro své stylové tenké rámy a bezpečnost, kterou dokážou díky své neprůstřelné úpravě poskytnout.

Půvabné zimní zahrady! Splňte si svůj sen

Zimní zahrada umožňuje vychutnávat si čaj komfortně v třeskuté zimě i dešti a zároveň je estetickým a funkčním rozšířením bydlení. Systém zimní zahrady  Schüco přináší rozmanitost konstrukcí a vybavení, s nimiž zvýšíte hodnotu vašeho domu. Zimní zahrada opticky otvírá objekt do prostoru, do přírody. Zážitek z dostatku slunečního svitu a kontakt s přírodou je nezaměnitelný.  No a zbývá výběr kvalitních vchodových dveří, které volíme podle architektury domu.   Vstupní dveře musí s domem stylově ladit, zde se šetřit nevyplatí.  Většina vchodových dveří má sendvičovou konstrukci, která sestává z rámu s kovovou výztuží, tepelné izolace a vnějšího pláště ze dřeva, plastu, hliníku či oceli.  Hliník, ocel i plast je odolný proti povětrnostním vlivům.

Nová zelená úsporám 2015 – DAFE-PLAST

Sháníte plastová okna nebo se zajímáte o zimní zahradu? Chcete využít akci Nová zelená úsporám 2015? Tak se obraťte na profesionály ve svém oboru s více jak dvacetiletou tradicí – firma DAFE-PLAST.  Výrobky společnosti je možno využít v rámci rekonstrukce stávajících rodinných a bytových domů, tak v rámci výstavby nových rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností. Moderní technologie, spolehlivé služby a servis výrobků – samozřejmost. Poradenství a zaměření ZDARMA! Showroom DAFE-plast – na 300 m2 výstavní plochy v Jihlavě máte možnost si prohlédnout TOP výrobky firmy a jejich partnerů.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

seventeen − fifteen =