I děti potřebují svůj úložný prostor

I když to na první pohled tak nevypadá, i dítě potřebuje svůj úložný prostor. Ten má nejen pro uložení všech jeho hraček, ale i jeho oblečení. Dětské šatní skříně a komody jsou tak nezbytným doplňkem všech dětských pokojíčků. Dětské komody plní funkci hned dvojnásobnou. Krom uzavřeného úložného prostoru nabízejí i vrchní odkládací prostor, kde si děti mohou uložit nejen dětské pohádkové knížky a hračky, horní odkládací prostor dobře poslouží i maminkám. Ať už potřebujete skříň nebo komodu do dětského pokojíčku, při výběru musíte brát ohled na dispoziční řešení pokojíčku i na jeho celkový design. Naštěstí v našem e-shopu detske-pokoje-harmonia.cz máme celou řadu dětských šatních skříní i komod, které lze koupit jednotlivě nebo jako součást celých setů nábytku. Tak si můžete vybrat pouze díly, které opravdu potřebujete a které budou barevně a designově podobné.

Skvěle tak můžete zařídit dětský pokoj pro holku, chlapce i oběma dohromady, jelikož z naší nabídky si vyberete i neutrální barvy dětských skříní a komod. Ne vždy totiž mají rodiče dostatek prostoru pro zařízení extra pokojíčku pro sourozence. Velmi oblíbené jsou dětské komody z kolekce Adelle. Ty díky svému designu nabízejí řešení do holčičích i chlapeckých pokojíčků. Velké prostorné šuplíky i úložná skříňková část potěší zejména maminky. Ty tak nemusejí dětské prádlo ukládat pouze do své šatní skříně v ložnici. Navíc se děti naučí i soběstačnosti. Jelikož budou mít komodu či šatní skříň s prádlem přímo v jejich pokojíčcích, neexistuje jediný důvod, proč by se i samy nemohly obléct.

 

Z kolekce Adelle si můžete vybrat komodu s více šuplíky či s větší skříňkovou úložnou částí. Ovšem nejen komody Adelle jsou v naší nabídce. Designově zajímavá je i ta s označením Buddy v provedení světlého jasanu.

Komoda Buddy, ostatně i jako další související produkty z této kolekce velice nápadně připomínají dětskou stavebnici. Proto se jistě stanou favoritem v očích každého dítěte.

Ovšem neméně důležitý úkol v dětském pokojíčku plní i šatní skříně. Velmi zajímavým kusem může být například dětská šatní skříň s označením Diana. Ta nabízí kombinaci borovice a bílé barvy s růžovým zdobením a prostorným zrcadlem. Za takovou šatní skříň by se nestyděla ani opravdová princezna.

Jak vidíte, dětské šatní skříně a komody jsou nedílnou součástí každého dětského pokoje a svým designem do dětského pokoje i skvěle zapadnou. Maminky se tak nemusí bát, že by kouzelný ráz dětského pokojíčku nějak narušily obyčejnou šatní skříni. Ty dětské do nich však skvěle zapadnou.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

twelve − 1 =