Zařizujeme obývací pokoj

lamp-978613_640Součástí každého obýváku je pohodlná rozkládací pohovka a vhodný konferenční stolek. Bez těchto dvou bytových prvků by totiž tento prostor nedokázal plnit svou funkci a poskytnout jeho obyvatelům místo k odpočinku či pohoštění návštěv.  Příkladně v malých prostorách se snažíme využít každý centimetr. To však neznamená, že pokoj přeplníme nábytkem do posledního místečka. Interiér musí být vzdušný, aby se zde obyvatelé necítili stísněně.  Kvalita dnešních rozkládacích pohovek je natolik vysoká, že vám poskytnou téměř identický komfort na spánek jako klasická postel. Rozkládací pohovky slouží i jako rezervní postel pro příležitostné nocležníky.

Jádro obýváku tvoří obývací stěna  

Na nábytkářském trhu najdeme různé druhy obývacích stěn od moderních, exkluzivních, přes klasické až starožitné obývací stěny. Žádané jsou obývací stěny s nábytkem, který má nadčasový design. Základ tvoří jednoduchost a variabilita. To znamená, přesto, že působí jednoduchým dojmem, má všechno co potřebujeme. Uzavřené skříňky, police na knihy a samozřejmě prostor na televizor a jinou elektroniku. Jednotlivé moduly lze dokupovat. Pozitivem této jednoduché stěny je flexibilita, která umožňuje libovolné rozmístění, například po stěhování nebo touze po změně prostoru.

Takový obývacím pokojem může být třeba SVEN nebo GAUCHO.

Koberec zútulní vaše bydlení

Proč si nezpříjemnit obývací pokoj pěkným kobercem? Velmi moderní je plovoucí podlaha, lehce ji setřeme a nemusíme se otravovat s vysáváním koberce. Ovšem po čase zjistíme, že by se v určitých částech prostoru hodilo pod nohy něco příjemnějšího a teplejšího.  Pokud nechcete zakrýt celou podlahu, soustřeďte se na kusové varianty, které jsou nabízeny v široké škále barev a vzorů.  Pod koberec menších rozměrů je ideální použít protiskluzovou podložku. Jemná mřížka zhotovená z gumy se umisťuje téměř pod celou plochu koberce, čímž se zabrání jeho pohybu a následném uklouznutí se.

Další inspiraci hledejte na: katalognabytek.cz

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × 2 =