Poradíme vám, kam s odpadem po rekonstrukci bytu

Zbyla vám po rekonstrukci bytu hromada odpadu a nevíte kam s ním? Nezbývá vám nic jiného než si povolat specializovanou firmu, která za vás odpad zlikviduje. Ideální však je objednání si kontejneru před začátkem stavby nebo v průběhu rekonstrukce. Suť a smetí nebudou zbytečně hyzdit okolí stavby a vy budete mít přibližnou představu, kolik kontejnerů ještě potřebujete objednat.

Náhlé situace si vyžadují blesková řešení

Ovšem ani náhlé životní situace či katastrofické události, jako jsou velké bouřky, záplavy či požáry se neobejdou bez důležitých pomocníků, jako jsou uklízecí čety. Ty likvidují zničené věci nebo odpadky do kontejnerů, jejichž obsah je následně ekologicky zlikvidován. Ačkoliv nepřejeme nikomu nic zlého, je třeba pamatovat na zadní vrátka a vědět o konkrétních firmách v situacích, kdy se jedná o čas a peníze. Společností, jež vám s likvidací v Praze a okolí pomůže, je Odvoz suti a odpadu http://www.odvoz-sut.cz/.

Velké a malé kontejnery na různé typy odpadu

Pracovníci společnosti reagují pružně na každou objednávku, a tak kontejnery přistavují za neuvěřitelnou hodinu a půl od objednávky. K dispozici jsou takzvaně malé kontejnery o obsahu 3 m3 a velké s kapacitou 10 m3. Dají se použít na suť a zeminu, lehký odpad bez suti, směsný odpad a suť, polyester nebo zahradní odpad. Podle materiálu, který bude v kontejneru obsažen, se odvíjí i cena za likvidaci. Například u malého kontejneru nejdráž vyjde odvoz směsného odpadu a suti za 2300 korun bez DPH, u velkého kontejneru je nejdražší likvidace směsného odpad bez suti. Za ni zaplatíte 3700 korun bez DPH. Spočítejte si, kolik kontejnerů i s odpadem potřebujete zhruba zlikvidovat, a objednejte si služby společnosti předem, abyste po skončené rekonstrukci nebyli překvapeni nenadálými výdaji navíc.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × five =