Jak na kvalitní dílenský stůl?

Jeden starý kutil ze staré školy říkával, že pro kvalitní dílenský stůl šel by světa kraj. Faktem je, že mnoho věcí se vývojem společnosti i technologií změnilo, zároveň ale platí, že ověřené pravdy jsou aktuální i dnes.

V čem je tedy výhoda?

Základní výhodou je skutečnost, že pro kvalitní dílenský stůl už nemusíte daleko. Stačí navštívit e-shop Kovový nábytek TechnoBank a projít si katalog produktů ze sekce Dílenský nábytek.

Co je potřeba vědět?

Abyste dokázali objednat pracovní stůl do dílny, který splní vaše přání a požadavky, nemusíte toho vědět až tak moc. Důležité jsou samozřejmě rozměry místa, kam plánujete dílenský stůl umístit, a pak už jen záleží na tom, co od něj očekáváte.

Dílenské stoly a jejich varianty

Všechny dílenské stoly nabízejí v základu kvalitní kovovou konstrukci a masivní bukovou desku. Další varianty se liší vybavením, které obsahují. Dílenský stůl totiž může být být vybaven stavitelnými nohami pro úpravu výšky stolu, kontejnery bez nebo se zásuvkami, integrovanou zásuvkovou lištou 230 V apod.

Rádi poradíme aneb Návrh na míru

Uvědomujeme si, že výběr pro vás nemusí být snadný a proto máme v našem týmu technické konzultanty, kteří se vás velmi rádi ujmou a na základě konkrétních požadavků pro vás připraví řešení na míru. Tímto způsobem dokážeme připravit kompletní návrh vybavení dílny či průmyslových prostor, tzn. nejen dílenské stoly, ale také ponky, kovové skříně atd.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

one × five =