Potřebujete v domě rozvést teplo nebo teplou vodu? Poradíme, jak na to!

AeroflexTepelné izolace tvoří nedílnou součást distribučních systémů teplé vody a vytápění. Velkou měrou se podílejí na celkové energetické bilanci při spotřebě energie na vytápění a přípravu teplé vody v objektech. Při obnově rozvodů studené, teplé vody a vytápění v objektu je prvořadým úkolem minimalizovat potřebu energie na vytápění a přípravu teplé vody. V současnosti končí životnost ocelových pozinkovaných trubek pro rozvody studené vody, které jsou v provozu často déle než 20 let, některé až 65 let (vyrobené v 30. letech 20. století). V současnosti je trendem renovovat rozvody tepla a teplé vody moderními plastovými potrubími. Pozor – ne každé plastové potrubí je vhodné na rozvod tepla a teplé vody.

Stropní vytápění – maximální komfort

Systém stěnového vytápění přináší maximální komfort, přičemž vertikální rozložení teploty v prostoru je ideální. Základním stavebním prvkem je plastová polybutenová trubka s kyslíkovou bariérou – spolehlivý, pružný a ohebný materiál, který vyhovuje všem požadavkům na kvalitu a bezpečnost. Ohromnou předností je absolutní odolnost vůči korozi a velká schopnost tlumení hluku v rozvodech. Rychlá a jednoduchá montáž i komplexní sortiment prvků a způsob jejich připojení snižují náklady během stavby či rekonstrukce budovy.   Stropní vytápění – výhody: hygiena provozu, prach neznečišťuje stěny, jednoduchá ovládací technika, snížení spotřeby paliva, provoz bez údržby, snadná montáž a instalace, nehlučnost a další.

Společnost AEROFLEX – výrobce a distributor

Je pro vás toto téma aktuální? Tak se obraťte na profesionály ve svém oboru. Společnost AEROFLEX se od roku 1995 specializuje na dodávku, poradenství a montáž technických izolací a dodávku materiálů ulehčujících montáž. Vysoká kvalita se zde snoubí s odborností,  rozumnými cenami a individuálním přístupem k zákazníkovi. Vyškolený tým pracovníků je vždy připraven zodpovědět všechny otázky a poradit s výběrem materiálů.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

16 + two =