Fotografie: anhydritová podlaha

Proč byste měli zvolit moderní litou podlahu? Dopřejte si komfort a úspory

Výstavba vlastního bydlení je velmi náročnou záležitostí, která vám však ve výsledku poskytne desítky a desítky let zaslouženého bezpečí. To samozřejmě platí pouze v případě, kdy poctivě vyřešíte veškeré jednotlivé detaily a vsadíte na profesionální péči. Často opomíjenou oblastí je podklad pod vaše nohy. Jak jej zrealizovat?

Anhydritová technologie

Spousta z vás zajisté netuší, co jsou anhydritové podlahy zač, nemáme pravdu? Zkráceně řečeno se jedná o kombinaci síranu vápenatého společně s pískem, vodou a dalšími látkami. Výsledný produkt se následně odlévá do předem připraveného prostoru, kde vytvoří velmi pevnou a odolnou ochranu.

Nezáleží na tom, jestli vlastníte rodinný dům, byt, komerční prostory či třeba dřevostavbu, oceníte rovnou několik podstatných benefitů. Prvním z nich je dokonale rovný a hladký povrch bez dilatačních spár, tudíž je rovnou připravený na pokládku libovolné krytiny. Za zmínku stojí i extrémně rychlá realizace, kdy v případě běžného bydlení je vše hotové za pouhý den.

Nenáročný proces

Vzhledem k samotné technologii se celá práce obejde bez zbytečných nečistot, prachu a namáhavé fyzické činnosti. Zkušenějším z vás zajisté nemusíme říkat, že je nutné vsadit na služby ověřených profesionálů z oboru. Lité podlahy totiž fungují správně jen v situaci, kdy projdou rukama expertů. Na koho se obrátit?

Na tuzemském trhu patří mezi nejvyhledávanější pomocníky především společnost Anhypodlahy s.r.o. Ta se ve svém odvětví pohybuje již od roku 1992, přičemž bezpočet pozitivních recenzí mluví za vše. Podívejte se na internetové stránky pod výše vloženými odkazy a otevřete si kategorii pod ikonkou „Kontakty/poptávka“. Ihned se před vámi objeví nezávazný poptávkový formulář, na jehož základě se dočkáte cenové nabídky.