Když kvalitní zámková dlažba, tak od VAV building s.r.o…

mozaika-tropicoZámková dlažba je zvláštní druh betonové dlažby a vyrábí se prefabrikací z kvalitních betonových surovin. Beton nemusíme nikomu představovat, jeho kvalitu si již mnozí z vás vyzkoušeli, neboť je často používaným materiálem. Je ohromně pevný a odolný, vydrží dlouhou dobu i v náročných podmínkách. Inovace v technologiích neminula ani beton, který získal mnohem zajímavější a modernější vzhled. Zámkové dlažby se dají libovolně kombinovat i barevně a název zámková dlažba souvisí se schopností jednotlivých dílů do sebe zapadat, jinak řečeno zamykat. Tímto je zajištěná vysoká pevnost a stabilita. Pohodlný vjezd do garáže a pěkný vzhled okolí domu jistí kamenné a betonové výrobky. Vybírejte pouze takové, které snesou velké zatížení. Příkladně kostky nebo hranoly s minimální výškou 8 cm lépe odolávají tlaku pneumatik jako dlaždice s větší plochou. Ty se časem vyklají a lámou. Vhodně upravená terasa vám prodlouží obytný prostor. Na pochůzné povrchy je dostačující tloušťka 4 – 6 cm.

Betonové prvky! Estetický může být i beton

dlazba-plosna-dlazba-1_0Králem je kámen, ale estetický může být i beton. Menší dlažební prvky pomalu a jistě vytlačují velkoformátové lité dlaždice. Dlažba z betonu je pevná, protiskluzová a odolná proti mrazu. Betonové prvky se skládají ze dvou vrstev – z vrchní nášlapné, která se upravuje tak, aby dlažba působila esteticky, a spodní vrstvu nazýváme jadernou. Hlavní výhodou betonu je tvárnost a barevná různorodost, která umožňuje tvorbu efektních geometrických vzorů nebo jiných stylových obrazů. Betonové prvky vyžadují minimální údržbu, nehrozí oděrky ani opotřebení jinými látkami, snesou velké zatížení a vysoké mrazy. A pokud vám přestane takto upravená terasa nebo cesta vyhovovat, velmi jednoduše a rychle zámkovou dlažbu rozeberete a uložíte do původního stavu.

Příjemnou atmosféru a pevný krok dodají zámkové dlažby

Trh nabízí velké množství zámkových dlažeb a vy si ji vybíráte podle funkce, kterou musí splnit. Fantazii se meze nekladou, co se barevnosti týče a jejich uspořádání. Líbí se vám tradiční vzory nebo toužíte být originální a zvolíte divokou kombinaci a neobyčejný tvar? Zvláštní kategorie je zámková dlažba určená pro nevidomé. V každé zámkové dlažbě se snoubí elegance s nenapodobitelným moderním vzhledem. Je spojením praktičnosti a estetiky! Zajímáte se o zámkové dlažby? Tak vybírejte u profesionálů – vavbuilding.cz. Tento eshop se specializuje na prodej zámkové dlažby, palisád, tvarovek, dlažby na terasy, zahradní architekturu, žlaby a opěrné zdi. Nabízí pouze kvalitní zboží od předních českých výrobců zámkových dlažeb a betonových výrobků pro venkovní a zahradní architekturu, s kterými mají dobré a osvědčené zkušenosti. Množstevní slevy a zvýhodněné akční nabídky pro živnostníky podnikající ve stavebnictví – samozřejmost!

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × 3 =